Місто й два села на Львівщині отримають нові футбольні поля

logo
143044_misto_j_dva_sela_na_lvivwini_otrimajut_no.jpeg


09:40 19 жовтня 2017 р.

Комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту облради підтримала звернення громади селища Івано-Франкове щодо передачі їй у власність приміщення аптеки.

У Львівській обласній раді повідомили сьогодні, 19 жовтня: «Комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту розглянула та погодила під час засідання в середу, 18 жовтня, запропонований департаментом охорони здоров’я ОДА проект обласних цільових програм на 2018 рік. Відтак, проект програми скерують на розгляд бюджетної комісії обласної ради».

«Члени комісії підтримали також звернення громади селища Івано-Франкове щодо передачі їй у власність приміщення аптеки. Окрім того, метою ефективного використання коштів з обласного бюджету проголосували за перерозподіл фінансування на облаштування спортивних майданчиків в межах обласної цільової програми «Спортивний майданчик». Тож невдовзі нові футбольні поля отримають мешканці міста Пустомити, села Хоросно в Пустомитівському районі та села Грабовець на Стрийщині», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.


А поділитися?