Місто на Львівщині хоче повернути собі історичну назву

logo
152375_misto_na_lvivwini_hoche_povernuti_sobi_is.jpeg


23.11.2017, 16:48

переименование, Каменка-БугскаяВ Кам’янка-Бузькому районі проведуть опитування думки мешканців щодо перейменування міста Кам’янка-Бузька. Опитування відбудеться 24 грудня 2014 року. Про це повідомляє прес-служба Кам’янка-Бузької міської ради. 

Як зазначається у додатку до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 16.11. 2017 №10, питання перейменування виникло у зв’язку з численними згадками попередньої назви міста – Кам’янка-Струмилової, наявність Кам’янка-Струмилового Євангеліє, яке є першим слов’янським паперовим Євангеліє, написаним у 1411 році, та з відновленням вшанування Чудотворного образу Божої Матері Кам’янка-Струмилової. У зв’язку з цим 24 грудня 2017 року буде проведено опитування мешканців міста Кам’янка-Бузька щодо його перейменування на історичну назву Кам’янка-Струмилова.

В листку для опитування будуть два рядки:

з теперішньою назвою – Кам’янка-Бузька
запропонованою назвою – Кам’янка-Струмилова.

Навпроти обраного рядка треба поставити відмітку. Листок для опитування можна подивитися за посиланням. 

Результати опитування мають бути опубліковані не пізніш як на третій день після опитування.

В Каменка-Бугском районе проведут опрос мнения жителей о переименовании города Каменка-Бугская. Опрос состоится 24 декабря 2014 года. Об этом сообщает пресс-служба Каменка-Бугского городского совета. 

Как отмечается в приложении к решению Каменка-Бугского городского совета от 16.11. 2017 №10, вопрос переименования возник в связи с многочисленными упоминаниями предыдущего названия города – Каменка-Струмиловая, наличие Каменка-Струмилового Евангелие, которое является первым славянским бумажным Евангелие, написанным в 1411 году, и с восстановлением почитания Чудотворного образа Божьей Матери Каменка-Струмиловой.

В связи с этим 24 декабря 2017 года будет проведен опрос жителей города Каменка-Бугская по поводу его переименования в историческое название Каменка-Струмиловая.

В листке для опроса будут две строки:

с нынешним названием – Каменка-Бугская
с предложенной названием – Каменка-Струмиловая.

Напротив выбранной строки надо поставить отметку. Листок для опроса можно посмотреть по ссылке. 

Результаты опроса должны быть опубликованы не позднее чем на третий день после опроса.


А поділитися?