Місто виділить 15 млн грн. на будівництво дороги до IT House

logo
173636_misto_vidilit_15_mln_grn_na_budivnictvo_d.png


02.03.2018, 13:55

IT House, дом, дорогаПід час офіційної презентації першого будинку для ІТ спільноти Львова міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв виділити кошти на ремонт дороги до IT House. Про це повідомляє IT Cluster. 

IT House – перший у Львові будинок для працівників ІТ сфери, пілотний соціальний проект Львівського ІТ Кластеру, який вдалось реалізувати спільними зусиллями львівської ІТ спільноти та міської влади. Споруду зводили протягом 13 місяців і здали в експлуатацію ще 20 грудня 2016 року. Проте лише 27 лютого єдиний в Україні будинок для ІТшників офіційно відкрили і презентували громадськості.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, місто планує виділити 15 млн гривень на ремонт дороги, яка веде до будинку. Можливо, ремонтні роботи розпочнуться ще до кінця цього року. Необхідне рішення про це депутати міськради мають розглянути на найближчій сесії львівської міської ради. Додамо, що напередодні міська влада безкоштовно виділила землю під будівництво IT House.

“IT House – перший успішний інфраструктурний проект Львівського ІТ Кластеру, перша спроба, яка стала дуже успішною, передусім, завдяки тісній співпраці з міською владою Львова. Вже наступним нашим проектом стане Innovation District IT Park, масштабний технологічний парк, який якісно змінить обличчя Львова. Його будівництво розпочнемо вже в цьому році”. – Розповідає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Довідка SQ. ІТ House – 10-топоверховий будинок в одному з найбільш перспективних районах Львова (вул. Студинського) з видом на Високий Замок, створений для людей зі спільними інтересами та сферою діяльності. Будинок збудований за найновішими технологіями, в якому комфортно мешкають люди, які працюють у сфері ІТ. Це єдиний приклад такого житла в Україні, коли мешканці будинку – не просто сусіди, а спільнота. Саме тому, для резидентів в будинку передбачили простір спільного користування, де можна обмінюватись думками, проводити зустрічі, обговорення чи святкування. Це, зокрема, конференц-зал, спільний хол з консьєржем та охороною.

Во время официальной презентации первого дома для ИТ сообщества Львова городской голова Львова Андрей Садовой пообещал выделить средства на ремонт дороги к IT House. Об этом сообщает IT Cluster. 

IT House – первый во Львове дом для работников IT сферы, пилотный социальный проект Львовского IT Кластера, который удалось реализовать совместными усилиями львовского IT сообщества и городской власти. Здание возводили в течение 13 месяцев и сдали в эксплуатацию еще 20 декабря 2016 года. Однако только 27 февраля 2018 года единственный в Украине дом для IT шникив официально открыли и представили общественности.

По словам городского головы Львова Андрея Садового, город планирует выделить 15 млн гривен на ремонт дороги, ведущей к дому. Возможно, ремонтные работы начнутся еще до конца этого года. Необходимо решение об этом депутаты горсовета должны рассмотреть на ближайшей сессии Львовского городского совета. Добавим, что накануне городские власти бесплатно выделили землю под строительство IT House.

“IT House – первый успешный инфраструктурный проект Львовского IT Кластера, первая попытка, которая стала очень успешной, прежде всего, благодаря тесному сотрудничеству с городскими властями Львова. Уже следующим нашим проектом станет Innovation District IT Park, масштабный технологический парк, который качественно изменит лицо Львова. его строительство начнем уже в этом году”. – рассказывает Степан Веселовский, СЕО Львовского ИТ Кластера.

Справка SQ. ИТ House – 10-этажный дом в одном из самых перспективных районах Львова (ул. Студинского) с видом на Высокий Замок, созданный для людей с общими интересами и сферой деятельности. Дом построен по новейшим технологиям, в котором живут люди, работающие в сфере ИТ. Это единственный пример такого жилья в Украине, когда жители дома – не просто соседи, а сообщество. Именно поэтому для резидентов в доме предусмотрели пространство общего пользования, где можно обмениваться мнениями, проводить встречи, обсуждения или торжества. Это, в частности, конференц-зал, общий холл с консьержем и охраной.


А поділитися?Вам має сподобатись...