Моцарт та Відень. Що послухати на LvivMozArt 18 липня

logo
200467_mocart_ta_viden_wo_posluhati_na_lvivmozar.jpeg


У Львові триває фестиваль LvivMozArt. 18 липня слухачі зможуть зануритись в атмосферу неймовірного музичного Відня. У Львівській опері о 19:00 відбудеться симфонічний концерт «Viennese Soirée».

Спеціально для фестивалю LvivMozArt-2018 симфонічний оркестр «Con Fuoco» презентує «Австрійський концерт», до програми якого ввійдуть добре знані й раритетні невідомі твори славетних композиторів музичної історії Відня. У програмі прозвучать твори В.А. Моцарта, Дж. Ланнера, Франца фон Зуппе, Й. Штрауса тощо. В тож же час у готелі Citadel Inn відбудеться камерний концерт.

Гратиме юний піаніст-віртуоз зі Львова Ярослав Молочник, якому виповнилося 16 років. Більшу частину свого життя юнак присвятив музиці і у цій сфері він підкорює вершину за вершиною: навчання у Вищій школі музики Карла Марії фон Вебера у Дрездені, перемоги на міжнародних конкурсах в Польщі, Литві, Бельгії, Італії та Іспанії, сольні концерти із власними творами. Писати музику Ярослав розпочав у віці шести років і вже створив кілька десятків композицій.

Докладніше про всі події фестивалю – на його офіційному сайті.


А поділитися?