Молодь Львівщини зустрілась з героями сьогодення у межах проєкту «Діалоги про перемоги»

logo


Захід був приурочений до Дня Українського Добровольця.

Як розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, третій захід у межах проєкту «Діалоги про перемоги» об’єднавдобровольців, які стали на захист нашої держави в найважчі часи, та молодь, яка прагне зрозуміти та вшанувати їхній внесок у спільну справу захисту та розвитку України.

На зустріч завітали:

Ольга Біщук – військовослужбовиця, громадська активістка, психологиня;Андрій Каспшишак – голова ОУМ «Спадщина» у 2016-2021 роках, військовослужбовець 103 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ у 2022-2023 рр.;Андрій Лазорко – керівник Львівського рекрут центру Азову;Віктор Біщук – журналіст, ексвійськовий 103-ї бригади ТрО, який був модератором зустрічі.

Як зазначив Андрій Каспшишак, молодіжні організації, які займаються патріотичним вихованням і зокрема військово-патріотичними вишколами повинні сприяти і допомагати готувати майбутнє покоління свідомих.

«Я був головою ОУМ «Спадщина», і це дало свої плоди: 24 лютого 2022 року я навіть не вагався над тим, що потрібно іти, і брати в руки зброю, я був частково підготовленим через участь увійськово-патріотичних вишколах. Нам потрібно готувати нове покоління воїнів» – додав військовослужбовець.

Як зазначив в.о. начальника відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Тарас Назарків, учасники мали унікальну можливість поспілкуватися з героями сучасності, які поклали свої зусилля на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Молодь Львівщини мала шанс не лише почути історії про мужність, самопожертву та героїзм, але й поставити запитання, що хвилюють кожногоукраїнця, що прагне бачити свою країну сильною, незламною та процвітаючою. Ця зустріч мала велике значення для розвитку суспільної свідомості та виховання майбутніх захисників України. Вона є важливою частиною процесу усвідомлення важливості кожного внеску у спільну справу захисту держави та побудови міцного суспільства.

«Зустріч символічно відбулася у Будинку воїна, що на вулиці Тараса Бобанича (Хаммера), який був другом нашої молоді та добровольцем з 2014 року, а також напередодні днянародження Тараса.

Дякуємо нашій молоді, яка долучилась до події, щоб разом вшанувати хоробрість і самовідданість українських добровольців, які стали на захист нашої Батьківщини. Ваша участь та активна позиція є важливими для зміцнення духу нації та підтримки тих, хто виборює мир та свободу для України», – зазначив Тарас Назарків.