Молодіжна столиця Європи: Львів серед фіналістів міжнародного конкурсу

logo


image

17 листопада, сьогодні, пройшла фінальна презентація Львова як міста-учасника конкурсу “Молодіжна столиця Європи 2024”. 

Про це повідомляє GAL.NET.

Подробиці

Презентація міста, яка сьогодні відбулася у Брюсселі – фінальний, четвертий етап конкурсу. Львів уже рік бореться за статус молодіжної столиці, пройшов три етапи, а в останньому змагається з такии містами як Гент (Бельгія), Веспрем (Угорщина) та Кишинів (Молдова). 

“Головна ідея презентації нашого міста на загальноєвропейському конкурсі звучить так: “Львів – легкий на підйом, динаічний та легкий для входження у будь-яку спільноту. Тут ти можеш знайти те, що близько тобі та влитися у будь-який двіж”, – повідомляють у мережі молодіжних просторів “ТВОРИ!”

18 листопада, завтра, у Брюсселі відбудеться оголошення переможця конкурсу. У випадку, якщо переможе Львів, він може стати першим українським містом з статусом “молодіжної столиці”. 

Більше новин про події Львівщини:

З 22 листопада протягом тижня у Львові та Червонограді будуть працювати мобільні амбулаторії. Кожен охочий зможе безкоштовно за 15 хвилин пройти тестування на ВІЛ-інфекцію і виявлення гепатиту В і С.
На Львівщині  вже 504 788 людей пройшли повний курс вакцинації. Загалом в області щепили  від коронавірусу  1 281 789 жителів.