Молодята просто з весілля потрапили до лікарні у Львові

logo
142640_molodjata_prosto_z_vesillja_potrapili_do_.jpeg


Причиною отруєння їх і ще кількох гостей свята стала неякісна їжа.

У Львові двоє наречених та троє їхніх гостей злягли з харчовим отруєнням після святкування весілля. Потерпілі не мають ніяких претензій до закладу, де гуляли, бо підозрюють домашню випічку – торт та інші солодощі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Тортики самі пекли, особисто я робила весільний торт. Не сказала б, що вони були погані», – каже пацієнтка Марія Жулевич.

ВідеоНа Львівському весіллі гості та молодята потруїлися домашніми наїдками

Загалом на святі було 30 людей. У ресторані, де справляли весілля, переконують, що в них усе було свіже, а молоді справді принесли під розписку із собою своє солодке, фрукти та алкоголь. «Я в свому ресторані впевнений. Я гарантую, що в мене все готується з-під ножа», – твердить керуючий рестораном Роман Джавала.

Читайте також: “Тихе полювання”. На Львівщині зросла кількість жертв отруєння грибами

Усі зразки їжі віддали на аналізи. «Вони на весіллі споживали велику різноманітність страв, в тому числі кондитерські вибори з кремом, також м’ясні страви, з курки, тому сказати, що саме спричинило інфікування, на даний момент неможливо», – каже головний інфекціоніст Львівщини Наталія Тімко.

Як уже повідомлялося, у Львові четверо людей отруїлись в одному з місцевих ресторанів. За попередніми даними медиків, у госпіталізованих харчова токсикоінфекція, гостра кишкова інфекція.


А поділитися?