Моршинська громада попрощалась із загиблим захисником – Василем Піскуном. Фоторепортаж

logo


20 Листопада 2023, 19:40

Моршинська громада попрощалась із загиблим захисником Василем Піскуном 221

Моршинська громада попрощалась із загиблим
захисником Василем Піскуном

В Моршинській громаді попрощались із воїном Василем Піскуном який загинув боронячи Україну від російських окупантів.

Чин похорону відбувся 18 листопада в Моршині. Про це повідомляє Район.Моршин.

Коридором шани, навколішках, з українськими стягами в руках зустріли земляки кортеж із
тілом захисника. 

Василь Піскун — мешканець Моршинської громади, воїн десантно-штурмового батальйону. Військовослужбовець загинув 11 листопада 2023 року під час гранатометного та артилерійського обстрілу в районі Синьківки Купʼянського району Харківської області.

У храмі Святої Покрови Пречистої Діви Марії УГКЦ, священнослужителі помолилися за упокій душі воїна-захисника. Поховали бійця на кладовищі в Моршині. Попрощатись із бійцем прийшла численна Моршинська громада: рідні, близькі, друзі, побратими загиблого, представники
місцевої влади. 

«Молодий воїн відходить у розквіті сил, віддавши життя, щоб ми тут жили вільним і спокійним життям. Сьогодні маємо багато таких відважних людей які полишили сім’ї та вирушили туди де найважче, де чигає смерть. Він пройшов це горнило і тепер в небесній батьківщині разом з Господнім військом продовжить свою боротьбу за нас.», – сказав парох храму отець Іван.

Від імені всієї Моршинської громади слова співчуття родині загиблого воїна висловив міський голова Руслан
Ільницький.

«Ми пам’ятатимемо Василя Піскуна як справжнього воїна, сміливого героя, який продовжував справу наших дідів і прадідів у боротьбі з одвічним ворогом України – московією. Він віддав найдорожче, своє життя, у цій святій боротьбі за незалежну і соборну українську державу.», – сказав очільник громади.