Мостиський Сухий Порт включено до реєстру індустріальних парків

logo


image

Мінекономіки включило Мостиський Сухий Порт до реєстру індустріальних парків. Відповідний наказ вже опубліковано на сайті Міністерства.

Ініціатором створення індустріального парку є Мостиська міська рада. Земельна ділянка загальною площею 34,5116 га, на якій створено індустріальний парк “Мостиський Сухий Порт”, знаходиться на території Мостиської міської ради у Мостиському районі Львівської області. Строк функціонування індустріального парку – 30 років.

Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть:

виробництва полімерних будівельних матеріалів;
меблеве виробництво;
виробництво машин та приладів електротехнічної промисловості;
лісопильні;
логістика.

На території індустріального парку планується створити близько 1150 робочих місць. Передбачається, що Мостиський сухий порт має стати великим логістичним хабом для розвантаження, перевантаження та зберігання різноманітних товарів та сировини з України та країн Азії, які мають перевозити залізницею як в країни Євросоюзу, так й у зворотному напрямку.

Сьогодні до Реєстру індустріальних (промислових) парків вже включено 51 індустріальний парк.

У 25 індустріальних парках вибрано керуючі компанії, у 8 – залучено учасників (всього 14 учасників).

Також, в Україні створюються і функціонують індустріальні парки, які не включені до вказаного Реєстру, в тому числі 4 парки, які були утворені до прийняття Закону України “Про індустріальні парки”.