«Можу тренуватися навіть о 22 годині»: львівський військовослужбовець, який представить Україну на Invictus Games

logo


ЛЮДИ

Ветеран АТО Віктор Легкодух – один із чотирьох воїнів зі Львівщини, які увійшли у національну збірну на змаганнях Invictus Games

Фото архівне: Фейсбук Віктора Легкодуха

Цьогоріч у квітні відбудуться міжнародні змагання серед військовослужбовців, які отримали поранення під час служби, Invictus Games. Цього разу прийматиме їх Гаага (Нідерланди). Україну на цих змаганнях представлять 24 військовослужбовці та ветерани. Четверо з них – зі Львівщини: Дмитро Афанасьєв, Ігор Галушка, Сергій Калитюк та Віктор Легкодух.

Сьогодні, 20 січня, Galnet поспілкувався із ветераном російсько-української війни Віктором Легкодухом. Чоловік розповів, як готується до серйозного спортивного виклику, який відбудеться у Нідерландах.

Я тренуюся по 3-4 рази на тиждень: два тренування – в залі, два – вдома. Йдеться про тренування на витривалість, силу та швидкість. Силові та швидкісні тренування відбуваються в залі, працюю з тренерами у режимі онлайн. Кожне з тренувань триває по дві години. На витривалість я тренуюся вдома самотужки. Це займає годину. – Розповідає Віктор Легкодух.

Він також додає, що, коли на вулиці негода, силові вправи також змушений виконувати вдома. Спортсмен відтискається, робить жими та махи гантелями, лежачи на кариматі.

Чіткого графіка тренувань вдома в мене нема. Іноді займаюся о 21 годині, і навіть о 22, якщо протягом дня не було змоги. Перед самими змаганнями, за три тижні до Invictus Games, тренуватимусь удвічі більше: по 5-6 разів на тиждень. – Зазначає воїн.

За словами чоловіка, він намагається дотримуватися дієти та вживати по чотири літри води на добу.

Для того, щоб «підсушитися» та дійти тієї форми, яка необхідна для Invictus Games, дотримуюся дієти. Не вживаю жодних борошняних продуктів. Також намагаюся відмовитися від солодкого. Проте, коли п’ю каву, то таки додаю пів ложки цукру. Жодних жирних страв у моєму раціоні немає. Здебільшого акцентую на кашах, варених яйцях та дієтичному м’ясі. Цукор замінюю яблуками та апельсинами. – Ділиться з Galnet Віктор Легкодух.

Invictus Games триватимуть з 14 по 23 квітня 2022 року. Віктор Легкодух братиме участь у веслуванні на тренажері. Йдеться про дві дистанції: перша триватиме одну хвилину, а друга – чотири. Також чоловік гратиме баскетбол на візках, братиме участь у хендбайку та штовханні ядра.

Кожен спортсмен може взяти зі собою на змагання двох людей як групу підтримки, Віктор поїде разом з дружиною та тренеркою з веслування.

Нагадаємо, 3 жовтня, ветеран російсько-української війни львів’янин Віктор Легкодух взяв участь у 41 Лондонському марафоні. Змагався Віктор на візку, на якому пересувається після того, як у зоні АТО отримав важке вогнепальне мінно-вибухове поранення хребта.Через пандемію участь у цих змаганнях чоловік брав дистанційно.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.