Музичним флешмобом в аеропорту львів’яни почали святкувати День міста

logo


Святкувати День Львова почали в аеропорту. Тут сотня музикантів і хористів влаштували музичний флешмоб. Туристів зустрічали духовий оркестр «Львівські фанфари», група мажореток «Феєрія» та хор «Тоніка», усі – вихованці п’ятої школи мистецтв Львова.

«Саме в аеропорту, щоб гостинно зустріти туристів. Люди будуть хотіти сюди приїжджати, оскільки ми їх гарно привітали і нашу музику вони почули, їм сподобалося. Я думаю, люди не надіялися, що їх зустріне настільки класний оркестр і такими класними творами, що аж запалює до танцю», – діляться емоціями музиканти Володимир, Денис і Олександр.

Грали рок-н-рол на теми українських мелодій, пісні Майкла Джексона, а ще влаштували дефіле в латиноамериканському стилі. Так запрошували цими вихідними відсвяткувати разом День міста.

«Головна подія буде у суботу, 5 травня, з 13:00 до 14:00. Це буде святкова хода центром міста. Після того колективи, які беруть участь у ході, будуть мати на центральних площах виступи. Запрошуємо увечері 5 травня до культурно-освітнього центру ім. Довженка на Сихові. Там буде відкриття міжнародного фестивалю духових оркестрів та мажореток «Королівський лев», – розповів керівник оркестру «Львівські фанфари» Андріян Леськів.

Нагадаємо, День Львова святкуватимуть від 4 до 6 травня.