МВС підписало меморандум про співпрацю із реабілітаційним центром на Львівщині

logo


м. Львів, вул. Академіка Лазаренка, 1а

Повернутися на головнуСтрічка новин

МВС підписало меморандум про співпрацю із реабілітаційним центром на Львівщині

МВС підписало меморандум про співпрацю із реабілітаційним центром на Львівщині Підписання меморандуму відбулося у рамках конференції на тему обміну досвідом роботи мультидисциплінарної команди в
реабілітації та паліативній допомозі в умовах воєнного стану. У ній взяло участь керівництво Міністерства внутрішніх справ України, представники реабілітаційних центрів відомства та ДСНС України. 

Про це повідомило ДСНС України.

За період повномасштабної війни згаданий реабілітаційний центр на Львівщині прийняв сотні поранених військовослужбовців системи МВС. 

«МВС має відомчу медицину, наші медпрацівники постійно вдосконалюють навички. Днями з США повернулись 6 реабілітологів, які були там на навчанні», — зазначила Державний секретар МВС України Інна Ящук. Однак, зважаючи на позитивні відгуки бійців, що проходили реабілітацію після важких поранень у закладі, МВС вирішило поглибити співпрацю з цим центром. 

Реабілітація бійців та повернення до життя, їхня реалізація у спорті й стабільний ментальний стан — пріоритет для Міністерства внутрішніх справ України.

Card image cap

Card image cap