На автодорозі Львів-Луцьк обвалився міст, який кілька місяців не дотягнув до реконструкції

logo


Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 282 днів. За цей час ми опублікували вже 13720 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: Патрульна поліція Львівської області, ДСНС України у Львівській області  

Третього травня на автодорозі Н-17 Львів-Луцьк обвалився міст через річку Західний Буг. Внаслідок обвалу постраждалих немає, повідомляють ДСНС та поліція Львівської області.

В Укравтодорі зауважують, що міст було збудовано у 1960 році й відтоді він жодного разу капітально не ремонтувався.

Місце обвалення на Google Maps

Останні п’ять років споруда перебувала у передаварійному стані. Цього року було заплановано зробити реконструкцію – провели тендер на два мільйони гривень. Загалом, як зазначають в Укравтодорі, реконструкція мала коштувати орієнтовно 74 мільйони гривень. Роботи планували розпочати вже у найближчі місяці, але міст до них не дожив.

Повідомляють, що найближчим часом розглянуть проєкт реконструкції, визначать підрядника та почнуть відновлення мосту.

В Укравтодорі нагадують, що торік така ж ситуація сталася з мостом через річку Чортомлик на трасі Н-23 Кропивницький-Запоріжжя – він теж обвалився і корпорація була змушена терміново будувати новий міст. Зрештою міст повністю відновили за сім місяців.

На початку 2020 року масштабне обстеження мостів показало, що негайного ремонту потребують 895 таких споруд по всій Україні. З них 169 – вже у передаварійному стані.

Ділянку траси Н-17 у місці обвалення перекрили та організували об’їзд. Великогабаритні транспортні засоби скеровуватимуть на автодорогу М-06 Київ-Чоп.

Укравтодор