На благодійній вечері у Львові зібрали понад 5 млн грн на допомогу ЗСУ

logo


Серед лотів на аукціоні збитий російський дрон, срібну каблучку часів УПА та особисту форму генерала Валерія Залужного

У Львові провели благодійну гастро-вечерю, на якій відбувся аукціон для збору грошей на потреби армії. З-поміж іншого, учасники аукціону могли собі придбати збитий російський дрон, срібну каблучку часів УПА та особисту форму генерала Валерія Залужного. Впродовж вечора організаторам вдалося зібрати понад 5 млн грн, які розподілять між десятьма бригадами військових,повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький у неділю, 16 червня.

Гастро-вечерю відвідали військові та їхні сім’ї, представників влади, громадськості, благодійних організацій, бізнесу, меценатів та мистецьких діячів. Протягом вечора 14 шеф-кухарів України, спільно з шеф-кухарями з Грузії та Азербайджану презентували авторську українськукухню. Також під час вечері провели благодійний аукціон, на якому збирали гроші на ЗСУ.

На благодійній вечері у Львові зібрали понад 5 млн грн на допомогу ЗСУ – 01

Серед лотів, які можна було придбати на аукціоні, був збитий російський розвідувальний дрон “Зала”, особиста форма генерала Валерія Залужного з підписом, боксерські рукавички з підписом Олександра Усика, срібна каблучка часів УПА з гравіруванням тризуба, панно із 100 особистих шевроніввоїнів тощо.

Особиста форма генерала Валерія Залужного з підписом, один з лотів аукціону Особиста форма генерала Валерія Залужного зпідписом, один з лотів аукціону

“Кожен із з цих лотів є свідченням різноманітних форм підтримки та щедрості. Наприклад, військові шеврони – це не просто символи та знаки, які можна придбати у магазині, це шеврони з історією, які передали захисники України. І кожен лот не лише викликає інтерес як об’єкт аукціону, а й надихає на думку про спільність і взаємодопомогу”, — зазначив президент Асоціації кухарів України Андрій Магалецький.

Боксерські рукавички з підписом Олександра Усика, один з лотів аукціону Боксерські рукавички з підписом Олександра Усика, одинз лотів аукціону

Учасникам вечора вдалося зібрати 5 млн 100 тис. грн, які порівну розподілять між 10 бригадами військових зі Львівщини. Їх отримають:

24 окрема механізована бригада імені короля Данила; 80 окрема десантно-штурмова бригада (Львів); 95 окрема десантно-штурмова бригада; Інтернаціональний (Міжнародний) легіон (підрозділ ГУР); Спецпідрозділ НГУ ОМЕГА,Львівський загін; Paragon Company (підрозділ ГУР); 36 окрема бригада морської піхоти; 28 окрема механізована брига‌да імені Лицарів Зимового Походу; 103 окрема бригада ТРО (Львів); 416 окремій роті ударних авіаційних комплексів (416 оруБпАК) РУ “Схід” Сил ТрО.

Також частину грошей передадуть силам ППО — КАЗ ППО. “Кожен з нас має зробити свій внесок у велику історію нашої держави. Дрони для наших захисників — не лише технологія, вони єжиттям, яке ми оберігаємо. Сьогодні ми маємо шанс допомогти для пришвидшення перемоги, щоб майбутні покоління могли пишатися нашим внеском у спільну справу”, — розповів ветеран російсько-української війни, сапер 24 ОМБр імені короля Данила, Петро Буряк, який відвідав вечір зі своєю родиною.