На Бущині вшанували пам’ять загиблого на війні рік тому земляка

logo


15 Травня 2024, 22:29

Молодший лейтенант Богдан Рубаха 322

Молодший лейтенант Богдан Рубаха

Бойові побратими передали батькам молодшого лейтенанта Богдана Рубахи
медаль «За мужність».

У середу, 15 травня, минув рік з дня загибелі на війні під час виконання бойового завдання українського воїна, нашого земляка зі Старого Милятина, молодшого лейтенанта Богдана Рубахи.

Вшановуючи світлу пам’ять воїна, його бойові побратими з 420 окремого стрілецького батальйону 68 ОЄБр через представників Буської міської ради, Другого відділу Золочівського ТЦК і СП передали батькам Героя – Василю Івановичу
та Марії Володимирівні – медаль «За мужність», якою Богдана було нагороджено посмертно, прапор батальйону та його годинник.

У кімнаті сина батьки до роковин загибелі зібрали фото Богдана з різних періодів життя, його військову форму та спорядження, особисті речі.

Після спілкування з батьками, керівник сектору військового обліку, соціальної підтримки та взаємодії із
захисниками і захисницями України та членами їх сімей Ігор Томачук, військові, староста Милятинського старостинського округу Оксана Заремба відвідали могилу Богдана Рубахи на місцевому кладовищі, де помолилися за упокій його світлої душі.

Друзі та знайомі, односельчани пам’ятають Богдана як людину честі, справжнього патріота і воїна, активного учасника Революції Гідності, спортивних змагань, футболіста місцевої команди «Милятин», розумного, доброго, сміливого, справедливого і життєрадісного. 

Герої не вмирають! Вони завжди житимуть у наших серцях!