На Бущині у школі розповіли учням про величезне значення української мови

logo
149469_na_buwini_u_shkoli_rozpovili_uchnjam_pro_.jpeg


З особливим трепетом та хвилюванням відзначається День української писемності та мови у Заводській ЗОШ І-ІІІ ст.. 9 листопада школа цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі. Так, на загальношкільній лінійці учні 2 класу під керівництвом класного керівника Чучман Л. В. розповіли присутнім про величезне значення української мови для кожного громадянина нашої держави. 

ВОНА У НАС ОДНА – СПІВУЧА ТА ДЗВІНКА!

Учитель української мови та літератури Дацків Д.М. на презентації «День української словесності і мови» довела учням 5 класу, що мова – це серце нації і канва, на якій людина вишиває узори свого буття, це особистість, яка має обличчя, характер, темперамент, свою культуру, мораль, честь і гідність, своє минуле і майбутнє, що мова – це невичерпна духовна скарбниця, до якої народ безперервно докладає свій досвід, розум і почуття. Учні 6 класу під керівництвом вчителя Масловської Л. Б. позмагалися на уроці-турнірі знавців лексикології та фразеології. З`ясували, що шлях становлення і розвитку української мови – це тернистий шлях боротьби.

ВОНА У НАС ОДНА – СПІВУЧА ТА ДЗВІНКА!

Незважаючи на це, українська мова – це велика культура та історія. Українською мовою написані невмирущі твори Котляревського і Шевченка, Франка і Лесі Українки, Нечуя-Левицького і Коцюбинського. І всі українці мають зрозуміти, що ми не маємо права втратити цей дорогоцінний скарб, адже мова, як і Україна, починається з кожного з нас. Крім того, за традицією, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися вчителі та учні школи.


А поділитися?Вам має сподобатись...