На День міста Львів отримає подарунки від Півдня та Сходу

logo


Із мистецькими дарунками – театром просто неба й етнопоказом колекцій одягу – прибули на святкування Дня Львова гості з Півдня та Сходу України.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цьогоріч до святкування Дня Львова активно долучився Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького. Там відбудеться низка мистецьких заходів за участю гостей із Півдня та Сходу України», – зазначив заступник голови міста з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, в суботу, 5 травня, музей перетвориться на велику сцену просто неба, на якій Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша дивуватиме глядачів своїми постановками. Театральна феєрія міститиме три вистави: «Лісову пісню» Лесі Українки, «Не плачте за мною ніколи» Марії Матіос та «Кицька на спогад про темінь» Неди Нежданої.

Читайте також: У Львові День міста святкують під супровід духових оркестрів

Постановки відбуватимуться  на трьох локаціях, сцена й глядацька зали будуть умовними, а тому це буде цікавий експеримент, причому як для акторів з імпровізаційного боку, так і для глядачів, бо вони теж стануть важливою частиною усього дійства.

А в неділю в садибі с. Вербівець молодіжний театр «Мельпомена» зіграє виставу для дітей «Всі миші люблять сир». Потім о 13.00 на Співочому полі розпочнеться дійство під назвою «Lviv skansen etnoshow», де в модному дефіле об’єднається минуле з сучасним – на сцені демонструватимуть давній одяг та етноколекції сучасних українських дизайнерів. У межах цього заходу відбудеться й показ традиційного одягу з Донеччини жительки Бахмута колекціонерки Світлани Кравченко. Вона представить програму під назвою «Генетичний код Бахмута», в якій братимуть участь активісти Майдану, волонтери, учасники АТО.