На ділянці дороги Львів-Луцьк тимчасово обмежили рух транспорту

logo


На ділянці дороги Львів-Луцьк обмежили рух транспорту по тимчасовому мосту у селі Гайок. У наступні два дні там будуть монтувати балки на основному мості. Про це повідомив у коментарі Суспільному речник Служби автомобільних доріг у Львівській області Іван Бондар.

Для безпеки водіїв ділянку дороги перекрили. Рух транспорту по тимчасовому мосту заблокували від 8:00 до 19:00. Обмеження діять 25 та 26 листопада.

“Обмеження руху пов’язано з тим, що приступаємо до монтажу балок основного мосту і туди має заїхати техніка. Для цього потрібні місця і тому тимчасовий міст не буде доступний для проїзду. Тимчасовий міст також використовуватиметься для під’їзду техніки”, — сказав Іван Бондар.

Для об’їзду перекритої ділянки на дорозі Львів-Луцьк розробили дві схеми руху:

для легкових транспортних засобів загальна маса яких менше 5 тонн:

по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква до міста Великі Мости, по О160601 Рава-Руська-Гайок до селища Добротвір та до села Гайок та у зворотному напрямку.

для вантажних транспортних засобів загальна маса яких більше 5 тонн:

М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підліски-Буськ, Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни по ділянці Буськ – Лопатин, Т-14-10 Броди – Червоноград по ділянці Лопатин-Радехів та у зворотному напрямку.

На ділянці дороги Львів-Луцьк тимчасово обмежили рух транспортуСлужба автомобільних доріг у Львівській області

Схема об’їзду

Речник служби автомобільних доріг Іван Бондар додає, що за два дні встановлять частину балок, інші балки привезуть і встановлять згодом. Тобто такі обмеження руху, можуть відбуватися і у грудні.

“Після цього, як усі балки будуть змонтовані, заливаємо накладну плиту. Також з двох сторін будуть перехідні плити. Після цього будуть облаштовувати “дорожній одяг” на самому мосту. І також потрібно реконструювати по 250 м під’їздів до основного мосту, адже дорога буде розширена. Наступні етапи — розмітка, встановлення знаків”, — додав Іван Бондар.

Що відомо3 травня на Львівщині у селі Гайок обвалився міст через річку Західний Буг. Це частина догори Львів – Луцьк. Внаслідок обвалу мосту ніхто не травмувався.4 травня головною причиною обвалу мосту назвали те, що попри заборону, ним їздили вантажні автомобілі7 травня Служба автомобільних доріг затвердила схеми об’їзду моста на дорозі “Львів-Луцьк”На Львівщині упродовж трьох місяців мали обстежити усі мости, які мають ознаки аварійності.Невдовзі для маршруток розробили спеціальну схему руху: одна маршрутка зі Львова доїжджає до місця обвалу, далі люди проходять через піший перехід, там їх забирає інший автобус. Така ж схема діє у зворотному напрямку.У серпні на дорозі Львів-Луцьк поблизу села Гайок збудували тимчасовий міст. Ним могли їздити легкові авто, автобуси та невеликі вантажівки. На в’їзді на міст встановили обмежувальні рамки висотою 3 метри. Максимальне навантаження цього мосту 40 тонн.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону