На директорку ліцею у Червоноградському районі склали протокол через булінг

logo


image

Через булінг склали протокол на директорку Соснівського ліцею №2.

Як повідомили у пресслужбі поліції Львівщини, у Червоноградському районі поліцейські склали протокол за булінг на директорку ліцею. Тепер педагогу загрожує штраф або виправні роботи.

Зазначається, що під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили інформацію про те, що в одному з навчальних закладів у Червоноградському районі відбувається цькування учнів.

За цим фактом ювенальні поліцейські Червоноградського районного відділу поліції провели перевірку. Зокрема, опитали дітей (жертв булінгу та очевидців), батьків учнів, а також вивчили аудіозаписи, зроблені під час занять.

У поліції поінформували, що 6 квітня на керівника навчального закладу правоохоронці склали протокол за ст.173-4 (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Директорці ліцею загрожує накладення штрафу від 850 до 1700 гривень або громадські роботи від 20 до 40 годин. Матеріали цієї справи скерували на розгляд суду.

Як відомо, наприкінці лютого у мережу виклали запис розмови директорки Соснівського ліцею № 2 із учнями, який викликав чималого розголосу і обурення.

Фото на головній: izbirkom.org.ua