На Донбасі під обстрілами загинув засновник “Пошукової ініціативи Майдану” Тарас Матвіїв

logo


Хлопець був родом із Жидачівського району Львівської області.

У п’ятницю, 10 липня, на передовій на Донбасі під час обстрілів підтримуваних Росією бойовиків загинув український військовослужбовець. Стало відомо, що загиблий – Тарас Матвіїв із Жидачівського району Львівської області.

Про це повідомив військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

“Вчора під час обстрілу українських позицій російськими найманцями загинув захисник з Жидачівщини, молодший лейтенант Тарас Матвіїв. Молодий офіцер, в якого все життя мало бути попереду. Він захищав український народ від ворогів, щоб звуки вибухів і свист куль для нас не були знайомі. Але ворожа міна забрала його від нас. Війна триває і безжально забирає життя кращих синів України. Приношу щирі співчуття родині загиблого героя і розділяю всю гіркоту втрати. Ми не маємо права забути, що у нас триває війна. І життя наших захисників, які були покладені на вівтар війни не дарма”, – написав Тіщенко у Facebook.

Вчора під час обстрілу українських позицій російськими найманцями загинув захисник з Жидачівщини, молодший лейтенант…

Опубліковано Олександром Тіщенком Субота, 11 липня 2020 р.

На сторінці “Національний музей Революції Гідності” йдеться, що Тарас Матвіїв був засновником “Пошукової ініціативи Майдану”.

“Наша гордість. Один з найкращих синів України. Активіст, волонтер, ефективний депутат, воїн. Слова Тараса, які закарбуються надовго: “Доки дихаю, сподіваюсь! Я довго мовчав і слухав. Доки стало нестерпно мовчати. Пишу, бо маю обов’язок. Перед совістю і людьми, яких поважаю. Останні 5 років я не знаю спокою. Зачинаючи від Майдану, транзитом через волонтерський і добровольчий рух, участь в самоврядуванні і аж до теперішньої служби в ЗСУ. Я свідомо обрав шлях постійних потрясінь і викликів, відкинувши попередній спосіб життя, медійну кар’єру і навіть давні мрії. …Я похитнувся, але не впав. Все ще в запилюжених берцях і при справі. До останнього сподіваюсь, що українці не розміняють свободу на срібняки і не побояться відповідальності за свої вчинки. Dum spiro spero, товариство!”. Вічна пам’ять”, – пригадує слова військовослужбовця Ірина Моряк.

“На Східному фронті. Десь там за сонцем. Наш дім”, – писав на своїй сторінці Тарас 28 травня.

Загинув засновник Пошукова ініціатива Майдану Тарас Матвіїв. Унаслідок обстрілу українських позицій. “Наша гордість….

Опубліковано Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum Субота, 11 липня 2020 р.