На дорогах Львова та області встановлять ще 4 пристрої TruCAM

logo


Із 20 листопада 2019 року, у Львові та на дорогах Львівщини встановлять ще чотири пристрої з вимірювання швидкості TruCAM. У поліції це роблять для того, щоби пильнувати за водіями-порушниками та запобігати перевищення швидкості й дорожньо-транспортних пригод.

Як розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у соцмережі Фейсбук, розширять як кількість ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM, так і кількість таких приладів, які будуть в розпорядженні правоохоронців.

Від завтра по Україні додадуть до переліку 57 нових ділянок. Усього на дорогах країни працюватиме 115 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 186 ділянках. А з початку використання приладів у жовтні 2018 року патрульні притягнули до відповідальності понад 350 тисяч порушників.

У Львові TruCAM запрацює також на вулиці Личаківській, а в області – на ділянці 50 – 70 км траси М-09 Львів – Рава-Руська (на м. Люблін); 50 – 68 км траси Н-13 Львів – Самбір – Ужгород та на 2 – 23 км траси Н-17 Львів – Радехів – Луцьк.