На дорозі біля провалля у Пісках можуть частково обмежити рух транспорту

logo


МІСТО

Поліція контролюватиме великогабаритний транспорт 

Усі фото: Держекоінспекція у Львівській області

Сьогодні, 21 квітня, очільниця Львівської РДА Христина Замула провела робочу нараду щодо карстового провалля, яке утворилося неподалік житлового будинку у селі Піски Щирецького ОТГ (раніше Пустомитівський район).  

Директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Ігор Туз розповів у коментарі Galnet, що до вирішення ситуації залучили фахівців з навчальних закладів, рятувальників і дирекцію департаменту. 

Наразі загроз немає. Думаю, за кілька днів уже буде дорожня карта вирішення проблеми. Дорога, яка пролягає поряд, пошкоджень не зазнала. Звертатимуться до поліції для того, щоб обмежити рух великогабаритного транспорту.  Провалля не збільшується, просто зсуватимуться ще кілька днів боки. Це не подальше руйнування.

Усі фото: Держекоінспекція у Львівській області

Львівська районна адміністрація уже розробила план заходів на найближчий час. Житель села, на чиєму подвір’ї утворилося провалля, тимчасово переїхав. Небезпечне місце обгородили.

Ігор Туз пояснив, що такі випадки мають циклічність, адже у Пісках фіксували утворення карсових проваль і раніше – у 2006 і 1975 роках. Фахівці пояснюють це тим, що на цій території проходять підземні течії і розмиваються вапняки. Зараз фахівці досліджують карти, які розробляли, коли працювали над минулими проваллями. 

Нагадаємо, карстове провалля у Пісках утворилося напередодні, 20 квітня. На час обстеження діаметр провалля становив приблизно 30-35 метрів, глибина – 12-15 метрів.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.