На дорозі до Брюхович встановлять додаткове освітлення

logo
156104_na_dorozi_do_brjuhovich_vstanovljat_dodat.jpeg


08.12.2017, 12:24

освещение, БрюховичиНа дорозі зі Львова до Брюхович облаштовують додаткове освітлення за 830 тис. грн. Про це повідомляє “Наші гроші. Львів”. 

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради 30 листопада замовив реконструкцію зовнішнього освітлення від вулиці Замарстинівської до смт. Брюховичі вартістю майже 830 тис. грн у ЛКП “Львівсвітло”. Про це стало відомо зі звіту про укладений договір, оприлюдненого в Prozorro.

Згідно з календарним планом робіт, освітлення встановлять лише за двадцять днів – до 20 грудня цього року.  Роботи розпочали вже 5 грудня, встановивши перші світильники.

Нагадаємо, під час будівництва велодоріжки зі Львова до Брюхович вже встановили стовпи з освітленням. Світильники на них розвернуті в сторону велодоріжки, втім світло також потрапляє і на автомобільну дорогу. Як повідомили в департаменті ЖКГ та інфраструктури Львівської міської ради, тепер додатково на цих стовпах встановлять і світильники, розвернуті в бік дороги. Підставою закупівлі стали скарги мешканців про те, “що освітлюють ліс”, а не дорогу.

Додамо, що на даний момент увечері вмикають освітлення лише над частиною велодоріжки, що зі сторони Львова. Приблизно на половині шляху зі Львова до Брюхович освітлення зникає.

На дороге из Львова в Брюховичи обустраивают дополнительное освещение за 830 тыс. грн. Об этом сообщает “Наши деньги. Львов”. 

Департамент жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета 30 ноября заказал реконструкцию наружного освещения от улицы Замарстиновской до пгт. Брюховичи стоимостью почти 830 тыс. грн в ЛКП “Львовсвет”. Об этом стало известно из отчета о заключенном договоре, обнародованного в Prozorro.

Согласно календарному плану работ, освещения установят всего за двадцать дней – до 20 декабря этого года. Работы начали уже 5 декабря, установив первые светильники.

Напомним, во время строительства велодорожки из Львова в Брюховичи уже установили столбы с освещением. Светильники на них развернуты в сторону велодорожки, впрочем свет также попадает и на автомобильную дорогу. Как сообщили в департаменте ЖКХ и инфраструктуры Львовского городского совета, теперь дополнительно на этих столбах установят и светильники, развернутые в сторону дороги. Основанием закупки стали жалобы жителей о том, “что освещают лес”, а не дорогу.

Добавим, что на данный момент вечером включают освещение только над частью велодорожки, что со стороны Львова. Примерно на половине пути из Львова в Брюховичи освещение исчезает.


А поділитися?