На дорозі Львів-Тернопіль проведуть додаткові роботи майже на 64 млн грн

logo
153987_na_dorozi_lviv_ternopil_provedut_dodatkov.jpeg


Тендер заплановано на початок наступного року.Фото: loda.gov.ua

Фото: loda.gov.ua

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер не додаткові роботи на 73-кілометровому відтинку траси Львів-Тернопіль. Інформацію про торги оприлюднено на сайті електронної системи державних закупівель ProZorro.

Орієнтовна вартість робіт 63, 817 млн грн. Згідно з тендерною документацією, йдеться про облаштування автобусних зупинок, дорожнього одягу і тротуарів, розмітки, встановлення бар’єрів і дорожніх знаків. Також передбачено облаштування залізобетонних труб та фундаменту під ваговий комплекс.

Станом на сьогодні документи на участь в тендері, запланованому на 5 січня, подали ТОВ «Онур конструкціон інтернешенл» та  ТОВ «Автомагістраль Південь».

Нагадаємо, дорога Львів – Тернопіль має важливе державне значення, окрім того, це траса міжнародного значення. Стан автошляху тривалий час викликав нарікання водіїв через численні вибоїни та зруйноване дорожнє покриття. Планують, що траса у майбутньому стане частиною транспортного коридору Go Highway, який має з’єднати українську Одесу та польський Гданськ, а відтак – Чорне море з Балтійським.


А поділитися?