На дорозі зі Львова до Брюхович облаштують додаткове освітлення за 830 тисяч гривень

logo
155499_na_dorozi_zi_lvova_do_brjuhovich_oblashtu.jpeg


DW6A5529 Ar ужФото ілюстративнеДепартамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради 30 листопада замовив реконструкцію зовнішнього освітлення від вулиці Замарстинівської до смт. Брюховичі вартістю майже 830 тис. грн у ЛКП «Львівсвітло». Про це стало відомо зі звіту про укладений договір, оприлюдненого в Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Згідно з календарним планом робіт, освітлення встановлять лише за двадцять днів – до 20 грудня цього року.  Роботи розпочали вже 5 грудня, встановивши перші світильники. У договірній ціні вказано, що на заробітні плати будівельників та монтажників витратять лише 16,2 тис. грн, вартість експлуатації будівельних машин – 27,7 тис. грн, вартість матеріальних ресурсів – майже 548 тис. грн. Кошторисний прибуток закладено на рівні 3 тис. грн.

Договір з «Львівсвітло» підписали без проведення допорогової закупівлі, оскільки в ЛКП, які надають послуги чи роботи відповідно до мети їх створення, місто може купувати без конкурсу до визначених ЗУ «Про публічні закупівлі» порогів (товари, послуги – 200 тис. грн, роботи – 1,5 млн грн).

Нагадаємо, під час будівництва велодоріжки зі Львова до Брюхович вже встановили стовпи з освітленням. Світильники на них розвернуті в сторону велодоріжки, втім світло також потрапляє і на автомобільну дорогу. Як повідомили в департаменті ЖКГ та інфраструктури ЛМР, тепер додатково на цих стовпах встановлять і світильники, розвернуті в бік дороги. Підставою закупівлі стали скарги мешканців про те, «що освітлюють ліс», а не дорогу.

Додамо, що на даний момент увечері вмикають освітлення лише над частиною велодоріжки, що зі сторони Львова. Приблизно на половині шляху зі Львова до Брюхович освітлення зникає.


А поділитися?Вам має сподобатись...