На Дрогобиччині громадськість бере під контроль реалізацію мікропроекту з ремонту Народного дому

logo
na_drogobichchini_gromadskist_bere_pid_kontrol_realizaciju_mikroproektu_z_remontu_narodnogo_domu.jpg


вівторок, 26 липня, 2016, 15:31
Львів

На Дрогобиччині громадськість бере під контроль реалізацію мікропроекту з ремонту Народного дому

Учора, 25 липня, під час перебування в с. Ріпчиці депутата Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайла Задорожного, викликаного громадою на допомогу в боротьбі за дотримання технології ремонту автодороги, люди запросили його оглянути сільський Народний дім, який на сьогодні в жалюгідному стані.

Представники громади висловили свою стурбованість затягуванням ремонту закладу культури, запланованого в рамках програми конкурсу мікропроектів Львівської області. Адже в селі сподівалися, що зможуть тут гідно відзначити 25 річницю Незалежності України. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Вже минув місяць від часу конкурсу мікропроектів, але ремонтники досі до роботи не приступили. Минулої суботи тут побував підрядник, оглянув будівлю і не сказав, коли розпочне ремонт, – розповіли люди.

У селі хвилюються ще й тому, що затягування початку ремонтних робіт може призвести до втрати коштів. Адже, згідно з рішенням конкурсного комітету, якщо до 13 вересня територіальні громади, які виграли конкурс мікропроектів, не освоють скеровані їм з обласного бюджету кошти, їх перенаправлять іншим територіям.

За словами М.  Задорожного, 20 липня на засіданні конкурсної ради з реалізації мікропроектів було заслухано інформацію департаменту фінансів Львівської ОДА щодо фінансування і іншу інформацію. Із 683 мікропроектів на Львівщині лише два є проблемними. Щодо освоєння коштів, зазначалось, що деякі райони і міста обласного значення є пасивними в їх освоєнні. Зокрема, Дрогобицький район із 1 348,4 тис. грн вже отримав 411.7 тис. грн. Освоєно – 0. На засіданні конкурсної комісії побував і голова асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини, Медвежанський сільський голова Степан Коваль, який вніс свої пропозиції та висловив застереження, спрямовані на ефективне використання бюджетних коштів.

Сьогодні, 26 липня, сільські активісти повідомили, що громада Ріпчиць, окрилена перемогою в боротьбі за дотримання технології ремонту автодороги, вирішила взяти ремонт Народного дому під свій контроль.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?Вам має сподобатись...