На Дрогобиччині пошанували таланти гірського селища Підбуж

logo
na_drogobichchini_poshanuvali_talanti_girskogo_seliwa_pidbuzh.jpg


четвер, 28 липня, 2016, 8:51
Львів

На Дрогобиччині пошанували таланти гірського селища Підбуж

На Дрогобиччині відбулася творча академія «Мистецькі голоси Підбужа». Захід пройшов у приміщенні Підбузькоого НВК І – ІІІ ст.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У першому розділі академії «Коли в душі народжується слово» літературне об’єднання «Світлиця», що активно діє при школі, представило переповненій глядацькій залі творчість шести героїв літературного фронту нашого часу – незабутнього Любомира Якима, чия пісня «Смерека» – одна з найвідоміших шлягерів ХХ століття, Ігоря Юринця, Василя Гірчака, Оксану Сирко, Любов Тюльченко, Софію Пікунець.

Є ким пишатись Підбужу і у царині образотворчого мистецтва. В другій частині мистецької академії «Мовою пензля» Ольга Городиська, Дзвенислава Загайська, Ліна Яким, Марія Линів презентували власну творчість.

Юний переможець всеукраїнського літературного конкурсу «Ми – діти твої, Україно» імені кримського поета Данила Кононенка, учень Підбузького НВК Роман Бабій – гордість школи. Тому третя частина академії названа «Золоті ранети» – за однойменною книгою автора, яка щойно побачила світ у Дрогобицькому видавництві «Посвіт».

За цікавою, продуманою програмою святкового дійства, яке виходить далеко за рамки шкільної події, постать автора мистецького проекту – талановитого вчителя, засновниці та керівника дитячого ансамблю «Підбужанка», колоритної письменниці й берегині юних талантів Софії Пікунець.

За словами директора НВК Богдани Іваськів, ця академія може претендувати на подію року у плані пошанування місцевих талантів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?