На фестивалі фольклору влаштують показ мод

logo
18291_na_festivali_folkloru_vlashtujut_pokaz_mo.jpeg


До 28 серпня 2016 року у Львові триває міжнародний фестиваль фольклору «Етновир». Вперше у рамках фестивалю «Етновир» відбудеться ЕтноFashion – абсолютно новий формат фестивалю – показ мод у етностилі від учасників фестивалю. Відбудеться захід 27 серпня на площі Музейній, початок о 17:30.

Про це інформують організатори.

«ЕтноFashion – це новий формат фестивалю, але він цілком закономірний.  Адже не секрет, що успіх танцю в значній мірі залежить і від правильно та добре підібраного костюма, який надає йому яскравого, емоційного забарвлення і підкреслює його національну самобутність. Тому і вирішили цьогоріч організувати ЕтноFashion, де зробимо акцент власне на костюмах», – розповів директор фестивалю «Етновир» Андрй Сидор.

Цьогоріч у фестивалі фольклору «Етновир» беруть участь колективи із Сербії, Польщі, Чехії, Індії та, звичайно, України, щоб представити увесь колорит свого фольклору. Основною локацією  фестивалю є головна площа міста Лева – площа Ринок. Також особливі заходи у рамках фестивалю відбуваються на площі Музейній.


А поділитися?Вам має сподобатись...