На фронті загинув Герой зі Львівщини

logo


На російсько-українській війні загинув житель села Жовтанці Тарас Багай. Про це повідомила Жовтанецька територіальна громада.

«Тарас – науковець, кандидат сільськогосподарських наук, в.о. доцента Львівського національного університету природокористування, патріот своєї Батьківщини!», –йдеться у повідомленні. 

Захисник був гранатометником 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 4-го стрілецького батальйону та загинув 22 червня 2024 року поблизу населеного пункту Урожайне Волоновахського району на Донеччині внаслідок штурмових дій з боку агресора.

Медіахаб «Твоє місто» запустив збір коштів для 80-тої окремої десантно-штурмової бригади. Долучитися до допомоги військовим можна за реквізитами:

Найменування одержувача: ГО ТВОЄ МІСТО ЛЬВІВ

Код отримувача: 40137771

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA233052990000026006021002802

Валюта: UAH

Перехід за qr-кодом здійснюється за допомогою додатка Приват24

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови назагальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.