На головній сцені Leopolis Jazz Fest виступили Ахмад Джамал та INSO-Львів. Фоторепортаж

logo


На третій день джазового фестивалю на сцені імені Едді Рознера виступив американський джазовий піаніст, композитор і аранжувальник Ахмад Джамал. Перед його виступом шведський композитор та аранжувальник Ларс Даніельссон представив унікальну програму, яку виконав спільно з Академічним симфонічним оркестром INSO-Львів.Фото: Ганна Аргірова

Фото: Ганна Аргірова

Шведський контрабасист, бас-гітарист, віолончеліст, композитор та аранжувальник Ларс Даніельссон представив у Львові унікальну програму, яку виконав спільно з Академічним симфонічним оркестром INSO-Львів. Концерт Ларса Даніельссона був присвячений його ювілею, адже у 2018 році музиканту виповнюється 60 років.

Ларс Даніельссон відомий як лідер власного квартету, а також завдяки роботі з такими артистами, як: Ренді та Майкл Брекери, Джон Скофілд, Джек Діджонетт, Майкл Стерн, Біллі Харт, Чарльз Ллойд та ін. У Ларса Даніельссона значна дискографія, більшість своїх альбомів він випустив на лейблі АСТ.

Окрім того, у цьому ж році свій ювілей святкує не тільки Ларс Даніельссон, але й оркестр «INSO-Львів». У 2018 році колективу виповниться 20 років. Щорічно оркестр бере участь у міжнародних фестивалях, які відбуваються, як в Україні так і закордоном. У 2016 році «INSO-Львів» з піаністом Вадимом Неселовським відкрив Alfa Jazz Fest на Площі Ринок у Львові, а минулого року оркестр представив програму з відомим ізраїльським джазовим музикантом Авішаі Коеном на Сцені ім. Едді Рознера.

Цього року на Leopolis Jazz Fest також завітали Святослав Вакарчук та Павло Гудімов, які зіграють у Львові 30 червня на благодійному концерті, щоб зібрати на стипендіальну програму підтримки юних українських шахістів.

Концертну програму третього дня Leopolis Jazz Fest на сцені імені Едді Рознера закрив Ахмад Джамал. Це американський джазовий піаніст, композитор і аранжувальник. Його кар’єра охоплює понад півстоліття і він є одним з найпопулярніших композиторів і виконавців світу.

Фото: Ганна Аргірова