На Говерлі у Карпатах зійшла лавина: госпіталізували жінку та дитину

logo


image

49-річна дитина та 12-річна дитина перебувають в Яремчанській центральній міській лікарні, що в Івано-Франківській області. Карета “швидкої” привезла їх туди 15 січня.

У лікарні повідомили подробиці

У дитини діагностували травму руки, її стан оцінюють як задовільний. У жінки – травма хребта. За словами директора лікарні Олександра Соколовського, вони самі розповіли, що постраждали через лавину на Говерлі.

Пацієнтів обстежують медики. Вони — у свідомості, але мають психологічну травму,– додав він.

Натомість у Державній службі з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківщині уточнили, що не залучали своїх працівників до допомоги. Адже до них щодо цього інциденту ніхто не звертався.

Зверніть увагу! В Укргідрометцентрі попереджали, що 15 – 16 січня у горах Івано-Франківщини, Закарпаття, Буковини та Львівщини буде помірна небезпека сходження лавин. Трагедія у Карпатах Напередодні під час сходження на Говерлу постраждали туристи з Одещини. Дівчина, хлопець та його мати пішли у гори, попри погану погоду. Не дійшовши 800 метрів до вершини, вони були змушені повертатися. Під час спуску всі троє послизнулися та впали в обрив. 57-річна жінка зазнала смертельних травм. Рятувальникам знадобився час, аби знайти 32-річну жінку та 34-річного чоловіка. Їх транспортували у безпечне місце й передали медикам. В Україні – ураганний вітер: дивіться відео