На Грибовицькому сміттєзвалищі ліквідовували нову пожежу сміття

logo
na_gribovickomu_smittezvaliwi_likvidovuvali_novu_pozhezhu_smittja.jpg


четвер, 28 липня, 2016, 9:35
Львів

На Грибовицькому сміттєзвалищі ліквідовували нову пожежу сміття

Над ранок 28 липня на території Грибовицького сміттєзвалища зафіксовано нове загорання.

Про це повідомили у департаменті цивільного захисту ЛОДА.

О 05.41 28 липня зафіксовано загоряння на площі 150 кв м. Пожежу надзвичайними вже загасили. До гасіння від ГУ ДСНС у Львівській області було залучено три одиниці техніки та 24 працівників особового складу.

27 липня на сміттєзвалищі проводилися роботи з розчистки сміття та укріплення дамби, тривали пошуки зниклого гр. Бутіна О.З.

Розчищено протягом дня 400 куб. м сміття, зниклого не знайдено. Проводились роботи по укріпленню дамби ставків з інфільтратами, всього укладено 200 куб м землі. Роботи тривають.

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє надзвичайників загинули, водночас зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву відкрито кримінальну справу.

7 червня повідомили, що на Грибовицькому сміттєзвалищі утворилася тріщина завдовжки близько 80 м і завширшки до 2,5 м в окремих місцях. Вершина сміттєвої гори просіла з часу першого зсуву на 2,5 м. Для ліквідації загоряння застосовували авіацію ДСНС. Також відновили пошуки зниклого еколога.

Усі новини про пожежу та пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі читайте тут: Грибовицьке сміттєзвалище.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?