На хабарі затримали керівника комунального підприємства на Львівщині

logo


Директора палацу культури “Кристал” у Новояворівську спіймали на хабарі під час отримання неправомірної вигоди. Про це повідомляє Yavir.net. 

Працівниками поліції УЗЕ у Львівській області, спільно з слідчим управлінням ГУНП у Львівській області та за процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області, викрито в одержанні неправомірної вигоди керівника комунального підприємства Новояворівської міської ради.

21 серпня полісменами зафіксовано та задокументовано директора комунального підприємства “Палац культури “Кристал” міста Новояворівська, який організував злочинну схему отримання неправомірних вигод в громадян, бажаючих орендувати приміщення палацу культури для проведення урочистих заходів, семінарів, концертів тощо. За визначеної вартості однієї години оренди залу в сумі – 1700 грн., чиновник за безперешкодний доступ до увіреного йому приміщення вимагав від орендарів сплачувати 20% вартості на рахунок комунального підприємства, а 80% віддавати йому готівкою.

На даний час проводиться оперативні заходи щодо зазначеного посадовця, якого викрито “на гарячому” під час одержання чергової неправомірної вигоди у розмірі 10000 грн., та оремо ще 3400 грн., для здійснення проплати за 2 години оренди актового залу палацу культури для проведення бізнес семінару з організації клірингового бізнесу.

Затримання проведено у приміщенні палацу культури. Грошові кошти та речові докази вилучені з місця події. На даний час вирішується питання про затримання у порядку ст. 208 КПК України. Встановлюються інші факти одержання неправомірних вигод за сприяння з аналогічних питань. Триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління ГУНП у Львівській області.

Директора дворца культуры “Кристалл” в Новояворовске поймали на взятке при получении неправомерной выгоды. Об этом сообщает Yavir.net. 

Работниками полиции УЗЭ во Львовской области, совместно с следственным управлением ГУНП во Львовской области и под процессуальным руководством прокуратуры Львовской области, уличен в получении неправомерной выгоды руководитель коммунального предприятия Новояворовской городского совета.

21 августа полицейскими зафиксировали и задокументировали директора коммунального предприятия “Дворец культуры “Кристалл” города Новояворовск, который организовал преступную схему получения неправомерных выгод у граждан, желающих арендовать помещение дворца культуры для проведения торжественных мероприятий, семинаров, концертов и др. Из определенной стоимости одного часа аренды зала в сумме – 1700 грн. чиновник за беспрепятственный доступ к вверенного ему помещения требовал от арендаторов платить 20% стоимости на счет коммунального предприятия, а 80% отдавать ему наличными.

В настоящее время проводится оперативные мероприятия в отношении чиновника, которого разоблачили “на горячем” во время получения очередной неправомерной выгоды в размере 10000 грн., и еще 3400 грн. для осуществления оплаты за 2 часа аренды актового зала дворца культуры для проведения бизнес-семинара по организации клирингового бизнеса.

Задержание проведено в помещении дворца культуры. Денежные средства и вещественные доказательства изъяты с места происшествия. В настоящее время решается вопрос о задержании в порядке ст. 208 УПК Украины. Устанавливаются другие факты получения неправомерных выгод при содействии по аналогичным вопросам. Продолжается досудебное расследование, которое проводит следственное управление ГУНП во Львовской области.