На яких маршрутах планують запустити нові великогабаритні автобуси у Львові

logo
201745_na_jakih_marshrutah_planujut_zapustiti_no.jpeg


Першочергово нові автобуси мають запустити на маршрути, де не їздить електротранспорт.Фото: electron.ua

Фото: electron.ua

Нові автобуси, які до кінця року придбають для комунального АТП-1, планують запустити на маршрути, де не курсують тролейбуси та трамваї. Про це під час прямого ефіру на сторінці Гарячої лінії Львова у Facebook повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

«Логіка така: ми мусимо пустити автобуси туди, де немає тролейбуса або трамвая. Під таку логіку підпадають Рясне, Винники, Рудно, Галицьке перехрестя», — сказав Андрій Білий.

Крім цього, він додав, що додаткові автобуси випускатимуть на маршрути, які необхідно «підсилити» новими одиницями. Він додав, що зокрема така потреба є на Сихові, Підзамче та у районі АС-3 (городоцький напрямок).

«Є певні маршрути, де кількість людей у спальних районах вже потребує великогабаритного транспорту», — додав Андрій Білий.

Нагадаємо, до кінця цього року Львів закупить 150 автобусів, із яких 100 у білоруського виробника МАЗ та 50 у львівського ТОВ СП «Електротранс». Перша партія автобусів має прибути у вересні.

Вікторія Ейсмунт


А поділитися?