На Яворівщині мобілізували засудженого, який потім дезертирував

logo
119975_na_javorivwini_mobilizuvali_zasudzhenogo_.jpeg


11.08.2017, 13:56

дезертир, ЯворовНа Яворівшині мобілізували чоловіка, який був неодноразово засуджений, зокрема за крадіжку, та який менш ніж через півроку служби дезертирував. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як свідчать матеріали справи, чоловік був востаннє засуджений у 2012 році за ч. 3 ст.185 КК України (крадіжка) до позбавлення волі на один рік 12 днів. А в серпні 2014-го він був призваний Сокальско-Червоноградським ОРВК Львівської області за мобілізацією до військової частини – польова пошта В4680, що  знаходиться у м. Яворів, та був призначений на посаду гранатометника. Через п’ять місяців – 19 січня 2015 року він самовільно залишив територію військової частини. В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та пояснив,  що  змушений був покинути військову службу, оскільки його мати, яка проживала з ним разом за одною адресою, захворіла.

Яворівський районний суд Львівської області визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.408 КК України, та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком два роки. Проте звільнив від відбування покарання, встановивши іспитовий строк один рік. У той же час він повинен дослужити у своєї військової частині.

На Яворовшине мобилизовали мужчину, который был неоднократно судим, в том числе за кражу, и который менее чем через полгода службы дезертировал. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Как свидетельствуют материалы дела, мужчина был последний раз осужден в 2012 году по ч. 3 ст.185 УК Украины (кража) к лишению свободы на один год 12 дней. А в августе 2014-го он был призван Сокальско-Червоноградским ОРВК Львовской области по мобилизации в воинскую часть – полевая почта В4680, которая находится в пгт. Яворов, и был назначен на должность гранатометчика. Через пять месяцев – 19 января 2015 года он самовольно покинул территорию военной части. В судебном заседании обвиняемый свою вину признал полностью и пояснил, что вынужден был покинуть военную службу, поскольку его мать, которая проживала с ним вместе по одному адресу, заболела.

Яворовский районный суд Львовской области признал обвиняемого виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.408 УК Украины, и назначил наказание в виде лишения свободы сроком на два года. Однако освободил от отбывания наказания, установив испытательный срок один год. В то же время он должен дослужить в своей военной части.


А поділитися?