На кільцевій дорозі Львова облаштують декілька розв’язок. Схеми

logo


Цього року на об’їзній Львова облаштують кілька розв’язок.Фото: Служба автодоріг Львівщини

Фото: Служба автодоріг Львівщини

Служба автомобільних доріг Львівщини опублікувала проекти майбутніх розв’язок, які збудують на трасах Київ – Чоп, Мукачево – Львів, Тернопіль – Львів та західному обході міста.

Трасу М-06 Київ – Чоп  вважають однією з найбільш завантажених автомобільних доріг у Львівській області. Щодоби нею проїжджають понад 20 тисяч авто. Тож на ділянці від с. Зубра до дворівневої розв’язки у с. Солонка збудують додаткову смугу з правої сторони шириною 3,75 м.

Крім цього, на західній об’їзній поблизу Сокільників уже почали будувати кільцеву розв’язку. Таку ж планують збудувати у Зимній Воді.

Для зниження рівня аварійності на перехрестях магістральних доріг Львівщини цього року також збудують з’їзди з дворівневих розв’язок на трасах  Київ – Чоп і Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів у Пасіках Зубрицьких та на дорозі Київ – Чоп і Тернопіль – Львів – Рава-Руська у Винниках. Тут з’їзд облаштують для правоповоротного руху.

Схема з’їзду на дворівневій розв’язці у с. Пасіки Зубрицькі

Схема з’їзду на дворівневій розв’язці у м. Винники

Нагадаємо, торік біля Львова збудували з’їзд із дороги Київ – Чоп на трасу Тернопіль – Львів – Рава-Руська на транспортній розв’язці східної кільцевої Львова. Вартість робіт становила 27,5 млн гривень.

Схеми Служби автодоріг Львівщини