На кінцеву зупинку сихівського трамвая пасажирів поки що не везуть

logo
83407_na_kincevu_zupinku_sihivskogo_tramvaja_pa.jpeg


Розворотне кільце сихівського трамвая на Санта-Барбарі облаштували саме перед Великоднем. Але, наразі, лише для вагонів. Благоустрою там ще не завершили. Тому людей просять виходити на передостанній зупинці. А важка техніка на кільці працює поруч з трамваями.

«Просто ми попереджаємо людей, що кінцева зупинка поки що не діюча. Наразі проблем з пасажирами не було, всі виходять», – розповіла водій трамвая №8 Тетяна Горгут.

Кільце на Санта-Барбарі ще не має остаточного покриття. А вздовж колії потрібні тротуари. Ці роботи, як кажуть в електротрансі, мають завершити якнайшвидше.

Зараз на сихівському маршруті крім восьмого трамвая їздить ще й двійка, яку на час ремонту забрали з вул. Личаківської. Завдяки такому об’єднанню пустили аж 22 вагони і досягли інтервалу у три-чотири хвилини. Та, навіть, попри це, касовий збір не дотягує й наполовину від очікуваного.

«Ми очікували з цього маршруту знімати до 25-26 тисяч у день виручки. На жаль, це далеко не такі цифри, які сьогодні ми маємо», – зазначив начальник ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

Серед пасажирів і далі забагато зайців – певні транспортники. Аби їх виловлювати, на лініях от-от з’являться нові контролери. Угоду з компанією, яка цим займеться, вже уклали.


А поділитися?Вам має сподобатись...