На кордоні з Молдовою виявили пасажира-невидимку, який ховався у складеному спальному місці

logo


Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Травня 2024, 11:55

На кордоні з Молдовою виявили «незадекларованого» пасажира, який намагався уникнути мобілізації шляхом втечі в іншу країну.

Про це
інформує Державна прикордонна служба України.

Як зазначається, пізно ввечері через пункт пропуску Мамалига на виїзд з України прямував вантажний автомобіль. Під час здійснення заходів прикордонного контролю водій стверджував, що їде один.

Однак під час огляду кабіни автомобіля прикордонники виявили чоловіка, який сховався на спальному місці, що було у складеному положенні.

Під
час подальшого спілкування прикордонники з’ясували, що житель Львівщини 1982 року народження хотів у такий спосіб виїхати до Молдови, без прикордонно-митного контролю.

«Стосовно чоловіка склали протокол за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Натомість водія передали представникам Національної поліції разом з повідомленням про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 332 Кримінального кодексу України», — йдеться в повідомленні.

АрміяInform
нагадує, що замість того, аби користуватися послугами сумнівних ділків, наразі можна обрати собі місце служби на агрегаторі вакансій у ЗСУ № 1 або звернутися до рекрутингових центрів.