На кордоні з Польщею у Львівській області черги: всі піші пункти відкриті

logo


image

Упродовж трьох діб понад 100 тисяч людей виїхали з України через пункти пропуску на Львівщині. Про це в ефірі телеканалу UA: Львів повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. Інформацію підвердили у пресслужбі прикордонників.

На пунктах пропуску у Львівській області черги. Там усюди працюють піші переходи. В обідній час були збої у системі, їх полагодили невдовзі. Про це повідомила речниця Львівського прикордонного загону Олександра Кучковська.

Станом на 18:00 на кордонах з Польщею такі черги:

“Рава-Руська” — 4200 л/а, 350 пішоходів;”Угринів” — 1300 л/а, 100 пішоходів;”Грушів” — 1800 л/а, 300 пішоходів;”Смільниця” — 1800 л/а, 500 пішоходів;”Краківець” — 4300 л/а, 1000 пішоходів;”Шегині” — 4000 л/а, 2600 пішоходів.

Черга до пропускного пункту “Краковець” на кордоні з Польщею вранці, 27 лютого, розтягнулася на 25 км — вона майже не рухалася. Люди столи у ній по дві доби.

“Просувались би краще, якби люди всі дотримувалися чергу. Деякі включають аварійку і їдуть по трасі, по зустрічній їдуть і кажуть, що в них там діти, ми там до родичів поспішаємо. Нас там хтось чекає. У мене в машині я і ще скільки, троє дітей”, – кажуть Марія та Саша з Вінниці.

Жителі навколишніх сіл допомагають гарячим чаєм, обідами, а когось беруть на ночівлю додому.

“Наш староста села по селах розділив хто де, від якої частини до якої виносить. Дівчата мають вивозити, там далі ідуть – канапки виносять, чаї теплі. Люди стоять добами”, – каже волонтер.

Що відомоНа львівському вокзалі багато людей з інших регіонів. Там є люди, які намагаються дістатися потягами Польщі, та ті, хто цільово приїхав до Львова. На вокзалі присутні волонтери, які координують людей. Розповідають, де можна отримати допомогу і що для цього потрібно.

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону