На курортах Львівщини шукатимуть чоловіків, які переховуються від мобілізації

logo


image

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації дав вказівку керівникам та власникам готелів, санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинків, хостелів незалежно від форми власності заборонити поселення фізичних осіб без погодження з територіальним органом Національної поліції.

Селищний голова Східниці Іван Піляк видав 26 лютого розпорядження про заборону поселення чоловіків віком від 18 до 60 років в усіх закладах розміщення незалежно від форми власності, починаючи з 26 лютого, відповідно до пункту 10 та пункту 17 статті 8 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” без дозволу військового комісара. Про це повідомлено на сторінці Східницької селищної ради у ФБ, пише Dailylviv.com.

Також він зобов’язав керівників усіх закладів невідкладно надавати інформацію про кількість поселених на даний час чоловіків віком від 18 до 60 років з зазначенням паспортних даних згідно з формою, яка додається.

У коментарях користувачі ФБ пишуть, що треба пройтися по готелях і зробити рейди-перевірки.

Бо немає гарантій, що до 26 лютого у Східниці вже могли поселетися диверсанти.

Місцеві мешканці повідомляють, що Східницю і Трускавець на Львівщині заполонили автомобілі на київських номерах. Таким чином чоловіки призовного віку намагаються уникнути мобілізації, оголошеної Президентом у зв’язку з вторгненням Росії, оскільки їм заборонено виїжджати за кордон.

Тим часом у курортних містах є жінки з дітьми, які не мають тимчасових помешкань.

Ще раніше, 24 лютого, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк у своєму розпорядженні за №42 дав вказівку керівникам та власникам готелів, санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинків, хостелів незалежно від форми власності заборонити поселення фізичних осіб без погодження з територіальним органом Національної поліції.