На Левандівці у Львові будують початкову школу з дитячим садком

logo


На вулиці Рудненській, 8 у Львові розпочали зведення початкової школи з дитячим садком. Сьогодні з нагоди старту будівництва на місці майбутнього закладу освіти заклали капсулу.

Початкову школу з дитячим садкомна 270 місць за свій кошт будує компанія «Ріел», і згодом передасть заклад у власність громади міста.

Капсулу на місці майбутньої школи заклали перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко спільно з генеральним директором компанії «Ріел» Ростиславом Мельником.

«Ми перебуваємо на місці, яке за певний час буде наповнене великою енергією, позитивними емоціями та сміхом майбутнього України – дітей, які тут будуть навчатися.

Ростислав Мельник,керівник компанії «Ріел», раніше презентував на виконкомі ці амбітні плани. Тоді звучало, що ми всі зберемося на закладанні капсули і важливо, що від тієї обіцянки до сьогодні пройшло не багато часу», – сказав Андрій Москаленко.

Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова, зазначив, що школа та дитячий садок суттєво підсилять соціальну інфраструктуру мікрорайону. Адже на Левандівці є три школи, кожна з яких переповнена, а також тут навчаються діти з Білогорщі.

«Коли тут з’явиться нова школа – це зніме навантаження з інших навчальних закладів Левандівки. Також кожна новашкола, яка зараз проєктується і будується, буде мати сучасний освітній простір, який дуже позитивно впливає на освітній процес і те, як діти проводять свій час. Тому ми дуже радіємо, що за кілька років діти матимуть можливість в цьому мікрорайоні відвідувати класну сучасну школу», – розповів Андрій Закалюк.

Майбутня споруда навчального закладу матиме два поверхи, загальною площею до 5 тисяч метрів квадратних. Тут буде басейн, сучасні класи для навчання та відпочинку, а такожукриття. Окрім іншого школа з дитсадком створить 37 робочих місць. Навчальний заклад працюватиме і після уроків, а також у вихідні, коли буде багато додаткових секцій для дітей.

«Вперше в історії нашої компанії ми будуємо початкову школу. Тут буде школа і дитячий дошкільний навчальний заклад з врахуванням вже нових вимог про бомбосховище і додаткових заходів безпеки. Сьогодні ми починаємо будівництво школи і думаємо, що в межах 20-25 місяців вона буде збудована і безкоштовнопередана в комунальну власність міста для того, щоб тут вчились діти. Орієнтовно заклад розраховано на 270 дітей», – розповів Ростислав Мельник.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, це не перший випадок у Львові, коли соціально відповідальний забудовник зводить освітній заклад.

«Будівництво школи – це мегаінвестиція, дуже великі кошти, які вкладаються в місто. Ми маємо вже кілька прикладів. Якщо ми говоримо про школи, то цевже другий кейс, перший ми маємо на вул. Героїв Крут, де добудовується великий корпус школи, а тепер маємо позитивний приклад на Левандівці. Впевнений, що він не останній, тому що освіта – це наш пріоритет. Ми зараз воюємо, підтримуємо Збройні Сили України, але для чого ми боремось? Для того, щоб наші діти мали майбутнє, а воно в значній мірі визначається рівнем освіти та якістю, яку ми маємо у громаді. Тож ми будемо надалі працювати в тому напрямку і тішимся, що маємо у Львові такий соціальновідповідальний бізнес», – зазначив Любомир Зубач.

Читати далі

Thursday April 4th, 2024

Біля Сокальського ліцею висадили алею магнолій в пам’ять про загиблих на війні випускників

Friday March 29th, 2024

На Львівщині близько 7 тисяч учнів початкових класів отримають шкільне харчування на умовах дофінансування за кошти програмиООН

Thursday March 28th, 2024

У Львові пройшов всеукраїнський турнір з фінансової грамотності

Tuesday March 26th, 2024

Майже 55 мільйонів гривень отримає Львівщина на створення навчально-практичних центрів у цьому році

Sunday March 24th, 2024

Влітку тимчасово призупинять роботу заклади дошкільної освіти Червоноградської громади

Thursday March 21st,2024

10 юних науковців з Сокальщини – переможці міжнародного конкурсу

Tuesday March 19th, 2024

У Львівській міській раді повідомили про тривалість тра графік весняних канікул у громаді

Friday March 15th, 2024

Молодь Львівщини зустрілась з героями сьогодення у межах проєкту «Діалоги про перемоги»

Sunday March 10th, 2024

Львівщина перша в Україні сформувала мережу академічнихліцеїв

Sunday March 10th, 2024

НМТ-2024 на Львівщині планують провести в укриттях