На Львівщині демонтують аварійний міст: перекриють ділянку дороги державного значення

logo


У вівторок, 5 вересня з 14:00 години, у зв’язку із ремонтом моста закриють проїзд на ділянці дороги Р-15 у межах населеного пункту Великі Мости.

Тимчасове закриття руху на дорозі Р-15 у Великих Мостах. Розпочинається капітальний ремонт мостового переходу через р. Рата у Великих Мостах на км 137+155 автомобільної дороги державного значення Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.

Про цепишуть на сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Об’їзд ділянки ремонту для легкового транспорту буде можливим вулицею Старомостівською та по ділянці дороги О-140601 Рава-Руська-Гайок. Для вантажного транспорту передбачено маршрут: шляхом О-141604 Червоноград-Перетоки – Т-14-10 Броди-Червоноград – Н-17 Львів-Радехів-Луцьк – Р-84 Бібрка – Кам’янка-Бузька – Жовква – Городок- Миколаїв – Жидачів – Калуш – Бурштин, відповідно до схеми, що додаємо до цього повідомлення.

«Залізобетонну переправу зведено у 1960 році. Довжина споруди становить понад 62 метри. Через значне навантаження на споруду впродовж 63 років почали руйнуватися її основні елементи. На ситуацію також впливає суттєве збільшення трафіку. Згідно з результатами обстеження моста, який проводили у червні 2021 року, міст визнано аварійним. Станом на сьогодні термін безаварійної експлуатаціївичерпано. Подальша експлуатація споруди може призвести до її руйнування», – зазначає Олег Береза, керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Під час ремонту проведуть такі роботи:

підготують територію для будівництва та демонтують теперішній міст;влаштують опори;влаштують прогонову будову;влаштують нове асфальтобетонне покриття;проведуть роботи на підходах до мосту;влаштують освітлення мостового переходу;нанесуть дорожню розмітку;встановлять знаки.

Відповідно до проєкту новим мостовим переходом буде здійснюватись рухдвома смугами руху, з обох сторін моста влаштують тротуари та освітлення.

Завершити ремонт моста планують наприкінці цієї осені.

Водіям радять заздалегідь планувати свій маршрут та дотримуватися вимог встановлених тимчасових дорожніх знаків.

#Львівщина#дороги#Новини Львівщини