На Львівщині лікар не встигла з’їсти хабар, який вимагала у військового

logo


Працівники ДБР у взаємодії з СБУ викрили злочинну групу з-поміж посадовців Самбірської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії та Турківської міської лікарні. Вони вимагали хабар у військовослужбовця за встановлення другої групи інвалідності його батькові, що давало б змогу завершити службу.

Про це повідомляється на сайтіДБР.

Від військовослужбовця вимагали у Турківський міській лікарні за оформлення документів 3,2 тисячі доларів США. Гроші зловмисники отримували трьома частинами. Під час передачі останньої суми правоохоронці затримали у місті Турка «на гарячому» заступницю голови лікарсько-консультативної комісії.

Під час затримання посадовиця намагалася позбутися грошей – з’їсти стодоларову купюру. Однак правоохоронці цьому завадили, а кошти вилучили. Затримані також інші учасники злочинної групи. Під час обшуків за місцем роботи та у помешканнях фігурантів вилучені документи та гроші – майже 30тис. доларів США, понад 10,6 тис. євро, 37 тис. грн та 520 злотих.

Нагадаємо, що у Вінниці посадовців міського територіального центру комплектуваннявикрили на хабарництві. За 4 тисячі доларів вони вигадували чоловікам діагнози і визнавали їх непридатними для військової служби.

Раніше в Одесі викрили голову лікарської комісії одного змедичних закладів та двох її помічників, які організували схему ухилення від мобілізації.

А на Харківщині начальник одного з регіональних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки допомогав ухилянтам вирішити питання щодо організації незаконного переправлення за кордон.