На Львівщині мобільні гінекологічні бригади впродовж липня обстежили понад 400 пацієнток

logo


До складу такої бригади входять: лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики та медична сестра.

У липні лікарі Львівського обласного клінічного перинатального центру у складі виїзних мобільних бригад здійснили 25 виїздів у різні райони Львівської області.

Фахівці перинатального центру виїжджають у важкодоступні райони та селища аби безоплатно проводити гінекологічні огляди, експрес-тестування вагітних жінок, а також консультувати з питань
планування сім’ї (безпліддя, невиношування вагітності) та хвороб терапевтичного профілю, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Цього місяця за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні та координації БФ «Інститут розвитку сім’ї та дитини» і мобільної клініки Львівського перинатального центру спільно з БФ «Butterfly» фахівці відвідали віддалені села Золочівського, Стрийського, Яворівського, Дрогобицького та Львівського районів. 

«Оглянуто 450 жінок, з яких 31 пацієнтка з
інвалідністю та 45 внутрішньо переміщених осіб. Виявлено та скеровано на лікування дві жінки із запущеною формою раку шийки матки. 38 пацієнткам в нашому центрі проведено мамографію. Робота виїзної мобільної бригади, її послуги та витратні матеріали є безкоштовними», – зазначила Марія Малачинська, директор Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Нагадаємо, щоб дізнатись про роботу лікарів за місцем перебування, потрібно зателефонувати до відділення жіночої консультації
Львівського клінічного перинатального центру за номером: 096-194-20-75 (будні з 9:00 до 16:00), або на загальну лінію 3033, (щодня з 9:00 до 18:00, дзвінки з мобільних операторів та міських номерів по Україні — безоплатні).

 

 

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news