На Львівщині планують посилити ППО: в ОВА розповіли деталі

logo


На Львівщині діють 45 мобільних вогневих груп зі збиття шахедів. Зараз триває процес створення додаткових 55 таких мобільних груп

Про це за підсумками Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України розповів очільник Львівської ОВА Максим Козицький, передає “Еспресо.Захід“.

Максим Козицький

За словами голови ОВА, в нашій області діють 45 мобільних вогневих груп зі збиття шахедів. Ці групи функціонують на базі ПвК “Захід”. “Зараз триває процес створення додаткових 55 таких мобільних груп. До кінця цього року плануємо вийти на показник у 100. Долучились до співфінансування проєкту представники соціально відповідального бізнесу, защо їм величезна вдячність. Ще один цікавий проєкт, який ми як адміністрація започаткували спільно з Львівським ІТ Кластером – “Мисливці за шахедами”. Перші п’ять автомобілів, укомплектованих спеціальним обладнанням для знищення ворожих дронів уже отримали наші оборонці неба. До кінця січня спільно плануємо передати ще 5 одиниць техніки, які оснастять автоматизованими турелями, здатними вести вогонь по повітряних цілях противника без безпосередньої участі людини”, – наголосив Максим Козицький.

Зазначимо, 15 грудня, Львівщина стала платформою для проведення Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Це вже пʼяте таке засідання.

Окрім президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, премʼєр-Міністра Дениса Шмигаля та керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, участь у заході взяли низка українських, європейських та американських чиновників (у тому числі онлайн).