На Львівщині побудують новий логістичний центр

logo


Девелопер Alterra Group розпочинає будівництво нового логістичного центру PERETYN. Він знаходиться на перетині логістичних шляхів біля Львова.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

В Україні наразі майже немає сучасних та екологічних логістичних центрів. Наявнакомерційна нерухомість – застаріла та не відповідає сучасним стандартам, що перешкоджає розвитку бізнесу та економіки.

Поруч з Галицьким перехрестям розташовані 150 000 квадратних метрів занедбаних складів з мишами, дірками, а з’їхати орендарі не можуть, бо для бізнесу локація складу – найважливіша.

Яке рішення?

Команда Alterra Group досліджувала логістичні центри Європи та зібрала найкращі ідеї щодо комерційної нерухомості, щобвтілити їх в одному місці й адаптувати під український контекст, саме тому розпочинає будівництво нового логістичного центру PERETYN.

Як це працює?

Загальна площа об’єкта – 50 000 м2. PERETYN забезпечить понад 700 нових робочих місць. На території буде розташований торговий центр, який стане центром тяжіння для всіх в окрузі.

Символ проєкту – “неможлива” фігура трикутника Пенроуза, сторони якого повністю ніколи не зʼєднуються, поки не подивитися під правильним кутом. Це символізує підхід до проєкту.

Проєкт передбачає 10 черг здачі в експлуатацію – перша черга планується у першому кварталі 2025 року.

PERETYN – це можливість доєднатися до спільноти лідерів нової формації. На вході в проєкт клієнти підписуватимуть “Декларацію добросусідства”. Це максимально сприятиме обміну досвідом та ідеями міжрезидентами.

Також передбачили можливість створення унікальних архітектурних рішень в рамках спільної концепції, де кожен резидент, що належить до спільноти, особливий.

“Усе побудовано на тому, що ми використовуємо натуральні матеріали – метали, бетон, дерево. Тобто без додаткових підфарбувань абоштучних імітацій. Щоб усе було як є, натурально, по-справжньому”, – говорить архітекторка проєкту PERETYN Наталія Шульга.

Особливість проєкту – перший в Україні дерев’яний склад.

Він екологічний і зменшує викиди CO2. Для забезпечення пожежної безпеки використали технологію CLT та додаткові вогнезахисні покриття.

“Технологія CLT (Cross-laminated timber) забезпечує високу вогнестійкість завдяки масивним панелям і колонам”, — пояснює архітектор проєкту Олексій Пахомов.

Ідея перетину відобразиться в різному вираженні форм на різних елементах простору. На будівлях перетини матимуть жорсткий характер з прямими лініями, щостворює чіткі, визначені обриси. Водночас у благоустрої використовуються м’які форми з плавними перетинами ліній, що відображає природність та органічність землі.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Дніпрі на базі річкового терміналу “Акварель” буде створено великий логістичний вузол, який зможе обслуговувати судна вантажністю до 5 тисяч тонн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.