На Львівщині побудують новий логістичний центр PERETYN

logo


Девелопер Alterra Group розпочинає будівництво нового логістичного центру PERETYN. На території буде розташований торговий центр, який стане центром тяжіння для всіх в окрузі. Загальна площа об’єкта – 50 000 м2.

Про це інформує “Економічна правда”.

PERETYN забезпечить понад 700 нових робочих місць. Проєкт передбачає 10 черг здачі в експлуатацію – перша черга планується у першому кварталі 2025 року.

Основна філософія проєкту – ідея перетину спільності та індивідуальності. Склади мають унікальний фасад, який не повторюється, але кожен із них виглядає гармонійно та комплексно. Десять різних будівель та десять різних фасадів, які об’єднані підходом натуральності.

“Усе побудовано на тому, що ми використовуємо натуральні матеріали – метали, бетон, дерево. Тобто бездодаткових підфарбувань або штучних імітацій. Щоб усе було як є, натурально, по-справжньому”, – говорить архітекторка проєкту PERETYN Наталія Шульга

Особливість проєкту – перший в Україні дерев’яний склад. Він екологічний і зменшує викиди CO2. Для забезпечення пожежної безпеки використали технологію CLT та додаткові вогнезахисні покриття.

“Технологія CLT(Cross-laminated timber) забезпечує високу вогнестійкість завдяки масивним панелям і колонам”, — пояснює архітектор проєкту Олексій Пахомов.

Однією з послуг, якою можна буде скористатися – це Built to suit. Тобто проєктування та будівництво об’єкта під потребизамовника. У такому варіанті Alterra Group беруть на себе всю організацію та виконання робіт – від ідеї до реалізації, забезпечуючи завершення проєкту за 6-8 місяців та надаючи гарантію на виконання робіт й використання матеріалів. 

Символ проєкту – “неможлива” фігура трикутника Пенроуза, сторони якого повністю ніколи не зʼєднуються, поки не подивитися під правильнимкутом. Це символізує підхід до проєкту PERETYN. 

Нагадаємо, уряд схвалив 50 проєктів будівництва укриттів у школах.

Фото: Економічна правда

Економіка

Вироблятиме електрику й тепло: в Одесі планують побудувати сміттєспалювальний завод

Опубліковано

1 годину тому

27.06.2024

В Одесі планують побудувати сміттєспалювальний завод, що вироблятиме електрику і тепло. Під це виділили земельну ділянку площею чотири гектари.

Відповідне рішення 26 червня ухвалили депутати на сесії Одеської міської ради.

На засіданні погодили розробку проєкту землеустрою, що передбачаєпередачу земельної ділянки комунальному підприємству “Теплопостачання міста Одеси”.

Міський голова Геннадій Труханов зазначив, що оформлення земельної документації дозволить розпочати розробку проєкту з будівництва.

Читайте також: Уряд схвалив 50 проєктів будівництва укриттів у школах

“Свої наміри щодо  сміттєспалювального заводу місто зафіксувало ще у 2022 році, коли депутати погодили “Схему теплопостачання міста Одеси”, а вчора закріпили у Стратегії розвитку міста. Також наразі спільно з японськими партнерами ведеться розробка майстер-плану з відновлення Одеси. До нього увійде й проєкт будівництва  сміттєспалювального заводу”, — йдеться у повідомленні.

На думку мера міста,створений пакет документів стане суттєвим аргументом для залучення інвестицій.

Нагадаємо, Кримськотатарська мова зʼявилася в «Google Перекладачі».

Фото: з відкритих джерел

Економіка

Урядсхвалив 50 проєктів будівництва укриттів у школах

Опубліковано

2 години тому

27.06.2024

Кабінет міністрів схвалив 50 проєктів укриттів у школах, які побудують за кошти субвенції.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

Як зазначили в МОН, зокрема, на Запоріжжі будують п’ять підземних шкіл. Ці укриття – повноцінні навчальні простори. Вони забезпечать безперервність освіти навіть у складних умовах прифронтового регіону.

“Комісія МОН розглянула заявки через платформу DREAM – ось результати: 50 проєктів схвалено урядом; 7 проєктів затверджено МОН та очікують виділення фінансування урядом; у трьох областях розпочато будівництво 8 укриттів”,– йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кому можна не здавати НМТ-2024 для вступу в ВНЗ

Громади подавали заявки через систему DREAM. Після цього обласні військові адміністрації надавали рекомендації та пропозиції проєктів для фінансування. Комісія МОН відповідно до критеріїв, визначених постановою КМУ від 12 квітня2024 р. № 417, і рекомендацій ОВА, здійснювала відбір проєктів, які отримають фінансування. 

Нагадаємо, кримськотатарська мова зʼявилася в «Google Перекладачі».

Фото: з відкритих джерел

Економіка

В Україні планують збудувати велику базу з виготовлення суден

Опубліковано

5 години тому

27.06.2024

Генеральний директор державної компанії «Українське Дунайське пароплавство» Дмитро Москаленко повідомив про плани створення промислового парку на базі судноремонтного заводу в Кілії, Одеська область.

Проце повідомляє inventure.

Завод УДП у Кілії є одним з небагатьох в Україні, що продовжує ремонт та будівництво флоту, тому є ідеальним місцем для створення суднобудівної бази національного масштабу.

Завод знаходиться за 47 км від Чорного моря.Власна акваторія таінфраструктура.Вже наявне обладнання для суднобудування.З 19 га території заводу використовується лише 9 га, що дозволяє розміщення нових виробництв.Понад 300 висококваліфікованих фахівців.

Дмитро Москаленко зазначив, що вже є кілька пропозицій від іноземних компаній щодо спільного виробництва у Кілії. Першим резидентом промислового паркуKiliya можуть стати суднобудівники із країн Балтії.

Читати також: На Megogo вийшов фільм «Нам своє робить» про військовий гумор: перегляд безкоштовний

Глава УДП впевнений, що формат промислового парку дозволяє максимально ефективно використати потенціал заводу. Заводу Кілії має всі необхідні умови для розвитку суднобудівної галузі на національному рівні.

Проєкт промислового парку Kiliya буде обговорюватися на Ukraine Recovery Conference (URC2024) у Берліні, яка стартує 11 червня. Це надає можливість залучити міжнародних інвесторів та партнерів для реалізації проєкту.

Створення промислового парку на базі заводу в Кілії має великий потенціал для розвитку суднобудівної галузі в Україні,залучення іноземних інвестицій та створення нових робочих місць.

Нагадаємо, що 340 тис. військовозобовʼязаних оновили дані про бронювання в «Резерв+».

Фото: УДП.