На Львівщині пройшов ІІ (обласний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

logo


На Львівщині пройшов ІІ (обласний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

«Джура» стартувала – всіх нас обʼєднала!

Під таким гаслом пройшов ІІ (обласний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) з молодшою віковою групою (6-10 років).

10-12 травня на туристичній базі “Карпати” біля м.Сколе одинадцять роїв із девʼяти територіальних громад області проходили найпростіші елементи з військово-патріотичного вишколу, змагалися на козацько- туристській смузі перешкод, демонстрували свої знання зі впоряду, проявляли свої знання з історії України.

Також джуренята брали участь у майстерках «Орієнтуємося на місцевості за місцевими ознаками», виготовлення патріотичного браслетика, з розпізнавання лікарських рослин «Як козаки лікувалися».

Програма також включала розучуванні патріотичних пісень, навчанні роботи у колективі за допомогою ігор «У пошуках скарбів Полуботка», «Відважні козачата», «Запорозьке Дике поле». А ще відвідали історико-краєзнавчий музей «Сколівщина».

На Всеукраїнському етапі гри умолодшій віковій групі Львівщину буде представляти рій “Козачата” Стрілківської територіальної громади.

З морем позитивних емоцій, нагород та досвіду, новихдрузів наймолодші джурівці розʼїхалися з нетерпінням очікуючи нових зустрічей!