На Львівщині проведуть Всеукраїнський жіночий Бізнес-Форум лідерства

logo


Він матиме благодійну складову – збір коштів на реабілітацію жінок, які повернулись з російського полону.

Завтра, 17 листопада, у Львові розпочнеться Всеукраїнський жіночий Бізнес-Форум лідерства «Українське сонце зійшло». Проце розповіли представниці Клубу успішних жінок (КУЖ) під час брифінгу в офіційному медіацентрі при Львівській ОВА.

Відтак, як зазначили учасниці брифінгу напередодні заходу, 16 листопада, проведуть загальні збори українського Клубу успішних жінок, на яких представлять звіти регіональних директорок, а також окреслять план майбутньої діяльності.

Клуб Успішних Жінок – це міжнародна організація, яка має 17 представництв в 17 країнах світу. До нього входять видатні жінки сучасної України– медикині, науковиці, волонтерки та підприємиці, з різних куточків держави. Регулярно проводять міжнародний та всеукраїнський форуми. Наступного року КУЖ відзначатиме 18-річчя з дня створення.

Клуб, в часі війни, ставить за мету розповідати про правду і події в Україні через членкинь в усьому світі.

«Завтра ми всі об’єднаємося. Ми дуже сподіваємося, що кожна членкиня міжнародного та всеукраїнського клубу успішних жінок, понесе цю правду у світ, і колись ми з гордістю скажемо, щовсеукраїнський клуб успішних жінок є частиною нашої перемоги», – повідомила керівниця українського Клубу Успішних Жінок Ірина Плахтій.

Майбутній форум матиме благодійну складову – збір коштів на реабілітацію жінок, які повернулись з  російського полону.

Як повідомила завідувачка кафедри медичного права Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, адвокатеса, голова комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НАН України Ірина Сенюта форумматиме декілька панельних дискусій щодо майбутнього омріяної України, лідерства в умовах війни.

Також в межах заходу проведуть благодійний вечір на якому відбудеться панельна дискусія «Віднайти в собі рутність», присвячену пошуку особистого шляху до небайдужості, справедливості та відповідальності.

«Кожен з нас вже цей вогник перемоги має запалений, і ми в спільній дії можемо робити все для того, щоб справді українське сонце зійшло, і зігрівало кожного хто живе на нашій землі» –зазначила Ірина Синюта.

Власниця ресторанів-кондитерських «Фраєрка», голова комітету з питань ресторанного бізнесу, голова Державної Екзаменаційної Комісії Львівської ПолітехнікиЛідія Лукович розповіла, що місія КУЖ спрямована на підтримку, обмін досвідом та розвиток особистості. Клуб має багато успішно реалізованих проєктів: «Ялинка Мрій», «Народжені у вишиванках», та ін.

Наголошуючи на міжнародній діяльності клубу, вона додала: «Дуже важливо світу розказати про нашу історію, томущо, як зʼясовується, не завжди світ знає, чому саме ми зараз у такій ситуації й чому ми опинилися у цьому, і яку саме загрозу росія несе для нас».

Читати далі

Friday November 17th, 2023

КП «Дрогобичводоканал» отримало резервні джерела живлення від донорів

Friday November 17th, 2023

На Львівщині зафіксували рекордну кількість випадківінсульту за добу

Friday November 17th, 2023

Ветеранський бізнес на Львівщині розгортатимуть 23 учасники проєкту «єРобота»

Friday November 17th, 2023

Habitat for Humanity International надала допомогу 9 прихисткам області, в яких проживає близько однієї тисячі внутрішньо переміщених осіб

Thursday November 16th, 2023

Ветеран у Львові відкрив волонтерський автосервіс і ремонтує автівкидля ЗСУ

Wednesday November 15th, 2023

Пенсійний фонд України продовжує фінансувати виплати за листопад мешканцям Львівщини

Wednesday November 15th, 2023

На обороноздатність платники Львівщини скерували до держбюджету понад 1,7 млрд гривень військового збору

Wednesday November 15th, 2023

Найближчим часом в області проведуть низку аукціонів з приватизації державного майна

Monday November 13th, 2023

Триває цифровізація освіти Львівщини: заклади створюють Службові облікові записи у Порталі Дія

Monday November 13th, 2023

215, 7 млн гривень: тижневе фінансування з обласного бюджету