На Львівщині шахтарі звернулись до президента через заборгованість по зарплаті

logo


Про це повідомляє “Офіс шахтаря”.

“Пане Президенте України, нас змусила звернутись до Вас вкрай напружена ситуація з виплатою заробітної плати шахтарям ДП «Львіввугілля». Колектив ДП «Львіввугілля» постійно виконує і перевиконує планові завдання з видобутку вугілля, незважаючи, що майже тисяча працівників стали до лав ЗСУ на захист Вітчизни.

ДП
«Львіввугілля» відвантажила свою вугільну продукцію на суму більше 400 млн. грн. ДП «Укрвугілля», в кошти за неї не повернули по сьогоднішній день.

В результаті шахтарі залишились без заробітної плати з лютого по сьогоднішній день. Шахтарі у відчаї, їхні сім’ї залишились без засобів існування. На наші звернення ніякої реакції немає.

Хочемо, щоб Ви, пане Президенте України, запитали у керівників ДП «Укрвугілля» чому деякі особи мають право порушувати Конституцію
України і забирати у працівників законне право на заробітну плату, зароблену важкою працею?

Надіємось на Вашу допомогу у вирішенні порушених прав працівників ДП «Львіввугілля».”

Також профспілки вимагають термінової зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким у зв’язку з вкрай напруженою ситуацією, яка склалась в колективах підприємств ДП «Львіввугілля» на даний час через не виплачену заробітну плату за лютий-червень 2024 року, що веде до стихійних акцій
протесту та повної зупинки підприємств”, – йдеться у зверненні.